Sedivitax, suplement diety, 30 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

35,90

O produkcie: Sedivitax, suplement diety, 30 kapsułek

100005006

Opis

Sedivitax w kapsułkach został opracowany w celu wspomagania snu i poprawy jego jakości.
100% naturalny


Właściwości

Sedivitax to suplement diety, który powstał ze sproszkowanych korzeni roślin oraz liofilizowanych ekstraktów roślinnych. Jego formułę uzupełnia opatentowany kompleks Passiflò2-LMF pozyskany z połączenia dwóch frakcji ekstraktów o wysokiej zawartości flawonoidów. Składniki aktywne znajdujące się w Sedivitax synergicznie wspierają naturalny proces zasypiania, a oprócz tego pomagają wyciszyć się i zrelaksować w ciągu dnia.

  • Liofilizowany multi frakcjonowany ekstrakt z liści męczennicy (Passiflora incarnata) wspomaga zwalczanie trudności z zasypianiem. Pomaga łagodzić uczucie niepokoju i lęk, objawy napięcia nerwowego oraz dolegliwości gastryczne na tle nerwowym. Męczennica wspomaga również zwiększenie odporności organizmu na stres.
  • Sproszkowany korzeń eszolcji kalifornijskiej (Eschscholtzia californica) zawiera aktywne alkaloidy, które oddziałują na receptory GABA i receptory opioidowe. Wspomagają one relaksację i redukcję stresu.
  • Liofilizowany ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis) pomaga się wyciszyć i ukoić uczucie silnego pobudzenia. Melisa wspomaga łagodzenie bólów głowy oraz walkę z zespołem przewlekłego zmęczenia.
  • Sproszkowany korzeń kozłka (Valeriana officinalis) wspomaga łagodzenie objawów nerwicy i wyciszenie organizmu w stanach napięcia nerwowego. Znajduje się w nim waleriana, która wspiera obniżenie ciśnienia i spowolnienie akcji serca.
  • Olejek eteryczny z lawendy (Lavandula angustifolia) pomaga wyciszyć się, pozbyć się uczucia niepokoju, zmniejszyć spontaniczną aktywność ruchową i poprawić jakość snu.

Składniki aktywne tworzące formułę kapsułek Sedivitax wspierają organizm dwukierunkowo. Wspomagają walkę z napięciem nerwowym, nadmiernym stresem czy pobudzeniem, a jednocześnie pomagają zasnąć. Dlatego ułatwiają zachowanie spokoju w ciągu dnia, przygotowanie organizmu do nocnego wypoczynku i osiągnięcie poprawy jakości snu.

Jak działa Sedivitax?

Sedivitax zawiera naturalne składniki aktywne, które pomagają ukoić nerwy, stany lękowe, silne pobudzenie, łagodzić objawy nerwicy i problemów gastrycznych na tle nerwowym. Jednocześnie znajdują się w nim ekstrakty i olejki eteryczne, które wspierają proces zasypiania, walkę z bezsennością oraz poprawę jakości snu.

Kiedy brać Sedivitax?

Po Sedivitax możesz sięgnąć, jeśli odczuwasz wzmożony stres, pobudzenie nerwowe i związane z tym dolegliwości gastryczne oraz gdy chcesz wyciszyć się i rozluźnić. Ten suplement diety spożywają także osoby mające problemy z zasypianiem i chcące lepiej przygotować organizm do snu.


Tabela

Składniki 4 kapsułki
Passiflň2-LMF liofilizowany multifrakcjonowany ekstrakt
mianowany na zawartość fiawonoidów całkowitych wyrażonych jako vitexin 8%
774,4 mg
62 mg
Kozłek - skoncentrowany ekstrakt z korzenia, ogółem
mianowany w całkowitych kwasach walerenowych 0,24%
580,8 mg
1,4 mg
Melisa całkowity koncentrat z liści 290,4 mg
Eszolcja kalifornijska całkowity koncentrat z wierzchołków 271 mg

Skład

Męczennica (Passiflora incarnata) liofilizowany multi frakcjonowany ekstrakt z liści* (Passiflň2-LMF ), kozłek (Valeriana officinalis) sproszkowany korzeń*, kapsułka z żelatyny, melisa (Melissa officinalis ) sproszkowane liście*, eszolcja kalifornijska (Eschscholtzia californica) sproszkowane wierzchołki*, kozłek (Valeriana officinalis) liofilizowany ekstrakt z korzenia*, melisa (Melissa officinalis) liofilizowany ekstrakt z liści*, eszolcja kalifornijska (Eschscholtzia californica) liofilizowany ekstrakt z wierzchołków*, majeranek (Majorana hortensis) olejek eteryczny naturalny aromat, lawenda (Lavandula angustifolia) olejek eteryczny, naturalny aromat.
* Składniki ekologiczne stanowią 83,3 % wszystkich składników.

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

Zaleca się spożycie: 2 lub 3 kapsułek wieczorem, w celu ułatwienia zasypiania i poprawy jakości snu. Gdy to konieczne, zaleca się spożycie 1 kapsułki rano, aby złagodzić napięcie w ciągu dnia i uzyskać uczucie relaksu.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek ze składników.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić od światła i wilgoci.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Waga

17,4 g netto


Dystrybutor

Aboca Polska Sp. z o.o.

Producent

Aboca S.p.A. Societa Agricola

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.