Seni Active Normal, majtki chłonne, rozmiar L 100-135 cm, 30 szt.

Marka: SENI

Jednorazowe majtki chłonne dla kobiet i dzieci, zapewniają wygodę.

Dostępny
69,89

O produkcie: Seni Active Normal, majtki chłonne, rozmiar L 100-135 cm, 30 szt.

100005022

Opis

Seni Active Normal to oddychające majtki chłonne jednorazowego użytku o standardowym poziomie chłonności.

Właściwości

Seni Active Normal to jednorazowe majtki chłonne dla kobiet i mężczyzn, u których występuje inkontynencja o stopniu średnim lub ciężkim – ich chłonność wynosi 5,5/7. Majtki dostępne w opakowaniu 30 sztuk zawierają indykator wilgotności, który informuje o bieżącym stopniu napełnienia i konieczności zmiany bielizny. Majtki Seni Active Normal gwarantują komfortowe, dyskretne noszenie, ponieważ dobrze dopasowują się do ciała. Mogą być stosowane przez osoby aktywne, nie powodując dyskomfortu i konieczności zmiany codziennych nawyków. Majtki Seni Active Normal są refundowane dla osób, u których nietrzymanie moczu stanowi konsekwencję innych chorób, takich jak upośledzenie umysłowe, nowotwór czy uszkodzony układ nerwowy.

Czy majtki chłonne Seni Active Normal nie podrażniają skóry?

Produkty Seni Active Normal są wyrobami oddychającymi, które zapewniają swobodny dostęp powietrza do skóry, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstania odparzeń. Chłonność produktu zapewniona jest przez wzbogacony superabsorbentem podwójny wkład chłonny, który chłonie mocz i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Seni Active Normal mają wewnętrzne osłonki boczne, które zapobiegają wyciekom oraz zmniejszają ryzyko podrażnień. Osłonki wykonane są z delikatnej włókniny i elastycznej przędzy bez elementów lateksowych.

Jak korzystać z majtek chłonnych Seni Active Normal?

Majtki chłonne Seni Active Normal zakłada się tak samo jak zwykłą bieliznę, dzięki czemu są dyskretne i wygodne w użyciu. Konstrukcja produktu powoduje, że pracuje on razem z ciałem i nie uciska brzucha. W pełni elastyczny mankiet Seni Active Normal opasający udo zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie do ciała i zabezpiecza przed wyciekami. O zużyciu produktu informuje wskazanie specjalnego indykatora wilgotności. Aby zdjąć zużyty wyrób, wystarczy rozerwać boczne szwy, a specjalna taśma ułatwi dyskretne i higieniczne wyrzucenie go.

Jak dopasować rozmiar majtek chłonnych Seni Active Normal?

Majtki chłonne Seni Active Normal są dostępne w rozmiarach od S do XXL. 30 sztuk w rozmiarze L odpowiadają obwodowi pasa 100-135 cm. Kupno prawidłowego rozmiaru jest kluczowe dla komfortu noszenia majtek chłonnych, dlatego należy zapoznać się z tabelą rozmiarów udostępnioną przez producenta. Odpowiednio dopasowane majtki chłonne nie przeciekają ani nie obcierają w pachwinach.


Jak stosowaćPrzeznaczenie

Elastyczne majtki chłonne Seni Active Normal to idealne rozwiązanie dla osób ze średnią inkontynencją, zarówno prowadzących aktywny tryb życia, jaki i dla uczestników zajęć rehabilitacji ruchowej.

Dystrybutor

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Żółkiewskiego 20/26
87-100 Toruń

Producent

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.