Seni Kids Junior Extra, pieluchomajtki dla dzieci, 15-30 kg, 30 sztuk

Marka: SENI
Dostępny
35,78

O produkcie

100005029

Seni Kids to pieluchomajtki dla dzieci.

Właściwości

Warstwę zewnętrzną Seni Kids stanowi specjalny laminat oddychający. Zapewnia on swobodny dostęp powietrza do skóry oraz reguluje temperaturę wewnątrz pieluchy, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstania odparzeń i odleżyn.

Pieluchomajtki Seni Kids mają podwójny system dopasowania:
1. w tylnej części pieluchy znajduje się ściągacz taliowy zapewniający komfort oraz bezpieczeństwo;
2. elastyczne przylepcorzepy po obu stronach pieluchy zapewniają pewne i wygodne mocowanie z możliwością wielokrotnego odpinania i zapinania bez ryzyka rozerwania warstwy zewnętrznej.

Chłonność produktu zapewniona jest przez wzbogacony superabsorbentem podwójny anatomiczny wkład chłonny, który chłonie mocz i neutralizuje nieprzyjemny zapach oraz zapewnia wygodę i poczucie suchości. Seni Kids mają wewnętrzne osłonki boczne, które zapobiegają wyciekom. Osłonki wykonane są z delikatnej włókniny i elastycznej przędzy bez elementów lateksowych. Przed założeniem pieluchomajtek należy pamiętać o ich aktywacji.

Przeznaczenie

Seni Kids to pieluchomajtki dla dzieci problemem nietrzymania moczu, które wyrosły już z tradycyjnych dziecięcych pieluszek, a wciąż potrzebują pewnego i komfortowego zabezpieczenia.

Producent

TZMO SA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.