Septona

  (56)

Septona to grecki producent artykułów do higieny osobistej. Marka powstała w 1975 roku, a dziś eksportuje swój asortyment do ponad 70. krajów na całym świecie. Nieprzerwanie inwestuje w nowe technologie i stawia duży nacisk na system kontroli jakości, by jej produkty pozostawały bezpieczne dla skóry.

Sortuj według

Akcesoria higieniczne Septona

Marka Septona oferuje artykuły do codziennej higieny dla całej rodziny: kobiet i mężczyzn, dzieci i niemowląt, a także osób w podeszłym wieku. Asortyment greckiego producenta uwzględnia między innymi płatki kosmetyczne, Septona Dry Plus zapachowe podkłady higieniczne 90 x 60 cm czy kosmetyki do mycia oraz pielęgnacji. Receptury kosmetyków zawierają składniki wspierające zdrową kondycję skóry, między innymi:

  • Pantenol – o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym podrażnienia,
  • Oliwę z oliwek – zmiękczającą i wygładzającą skórę,
  • Witaminę E – o właściwościach antyoksydacyjnych,
  • Ekstrakt z bawełny – wzmacniający barierę ochronną skóry.

Septona – kosmetyki i akcesoria higieniczne dla dzieci

Szczególnie popularne produkty marki Septona to artykuły higieniczne dla dzieci i niemowląt. W ofercie producenta znajdują się między innymi szampony, płyny do kąpieli, kremy, balsamy oraz mokre chusteczki. Spełniają potrzeby wrażliwej skóry, nie zawierając parabenów, alkoholu, silikonu ani wazeliny. To produkty przetestowane dermatologicznie oraz pediatrycznie. Kosmetyki myjące nie szczypią w oczy i są przyjazne dla mikrobiomu skóry. Działają nawilżająco oraz kojąco, wspierając barierę hydro-lipidową. Zobacz na przykład Septona Baby nawilżane chusteczki dla dzieci i niemowląt z aloesem do codziennej higieny okolic pieluszkowych.

Chusteczki nawilżane Septona

Szeroki wybór artykułów higienicznych Septona dotyczy w szczególności chusteczek nawilżanych. Wśród nich znajdują się produkty zarówno dla dzieci, jak i do demakijażu oraz uniwersalne, dla całej rodziny. Producent oferuje artykuły higieniczne o różnych właściwościach dopasowanych do odmiennych potrzeb, na przykład hipoalergiczne, biodegradowalne, bezpieczne od 1. dnia życia. Możesz wybrać chusteczki o czystym składzie bez zbędnych dodatków lub o odświeżającym zapachu, z ekstraktami roślinnymi. Septona nawilżane chusteczki dla dzieci Sensitive mają neutralne pH 5,5 i formułę z olejkiem migdałowym.