SEPTONA Daily Clean bardzo miękkie płatki kosmetyczne okrągłe w ofercie 2+1, 3 x 80 szt.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,28

O produkcie

100040202

SEPTONA Daily Clean bardzo miękkie płatki kosmetyczne okrągłe w ofercie 2+1 3 x 80 szt. są przeznaczone do codziennej pielęgnacji cery. Wykonano je z miękkiej bawełny, dlatego nie podrażniają wrażliwej skóry i zapewniają jej dokładne oczyszczenie.

Właściwości

  • Delikatne i przyjemne w dotyku.
  • Wykonane ze 100% bawełny.
  • Odpowiednie do każdego rodzaju cery, również tej skłonnej do podrażnień.
  • 3 opakowania płatków w zestawie.
  • Nadają się do demakijażu oczu, ust, twarzy i skóry.
  • Testowane dermatologicznie i mikrobiologicznie.
  • Bardzo łagodne dla skóry.
  • Hipoalergiczne.

Płatki kosmetyczne okrągłe SEPTONA Daily Clean nie gubią niteczek. Akcesoria nie rozwarstwiają się podczas stosowania i wyróżniają się dużą chłonnością. Dzięki uniwersalności płatków może korzystać z nich cała rodzina. Produkty mają bardzo szerokie zastosowanie kosmetyczne i pielęgnacyjne. Bawełniane płatki SEPTONA Daily Clean mogą służyć do demakijażu, codziennego oczyszczania twarzy, równomiernego rozprowadzania toniku czy olejków. Akcesoria okażą się przydatne również podczas zmywania lakieru do paznokci czy wykonywania makijażu.

Płatki SEPTONA Daily Clean zostały zamknięte w wygodnym opakowaniu ze sznureczkiem. Umożliwia ono powieszenie produktu w wybranym miejscu w łazience i bezproblemowe wyjmowanie pojedynczych płatków. Dzięki dużej chłonności bawełny akcesoria okazują się wydajne i wygodne w użytkowaniu. W prezentowanym zestawie znajdują się 3 paczki płatków. Zapewniają one zapas, który wystarczy na długi czas stosowania.

Jak stosować

Nanieś na wacik mleczko do demakijażu lub inny kosmetyk i kolistymi ruchami usuń makijaż z twarzy, oczu i szyi. Czynność powtarzaj, aż twarz będzie całkowicie czysta.

Dystrybutor

Medical I Cotton Mariusz Lubieniecki
ul. Srebrzyńska 42 29
94-203 Łódź

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.