Silcatil, skarpetki złuszczające, 1 para

Dostępny

13,40
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100005077

Silcatil to skarpetki wypełnione aktywnie działającym płynem o działaniu skutecznie usuwającym zrogowaciały naskórek, redukującym wszelkie odciski i zgrubienia jak i również zmiękczającym i nawilżającym skórę stóp.

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., 95-200 Pabianice, ul. Partyzancka 133/151

Pojemność

1 para

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. W przypadku pojawienia się w miejscu stosowania podrażnienia w postaci pieczenia, świądu lub rumienia należy przerwać stosowanie produktu.

Przeciwwskazania i środki ostrożnościSkład INCI

Aqua, Alcohol, Glycerin, Urea, Glycolic Acid, Lactic Acid, Lavendula Angustifolia (Lavender Oil), Salicylic Acid, PQ-10 Polyquaterium-10, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopherol, Sodium Hydroxide.

Jak stosować

Przeciąć skarpetki wzdłuż perforacji. Na umyte i osuszone stopy nałożyć skarpetki, uważając przy tym aby zawarty w nich płyn nie rozlał się. Dopasować skarpetki do rozmiaru stopy za pomocą dołączonego do nich paska samoprzylepnego. Dla lepszego efektu i komfortu założyć dodatkowe bawełniane skarpetki. Skarpetki pozostawić na stopach ok. 120 minut, następnie zdjąć, zmyć nadmiar płynu i wytrzeć stopy suchym ręcznikiem. Skarpetki mają ok. 30 cm i pasują na rozmiar stopy do 44

Produkt przeznaczony jest do jednorazowego użycia

.


Wskazania

Skarpetki Silcatil przeznaczony są dla osób cierpiących na różnego rodzaju zrogowacenia, odciski czy zgrubienia naskórka.

Zawartość

Skarpetki złuszczające o rozmiarze 44.