Silcatil

  (3)

Silcatil jest marką kosmetyków do pielęgnacji skóry stóp. Oferowane produkty bazują na składnikach cenionych przez kosmetyczki, podologów i pedicurzystki. Stosowanie kosmetyków i akcesoriów Silcatil pomaga zadbać o wymagającą skórę stóp i pozwala cieszyć się efektami jak z gabinetu kosmetycznego.

Sortuj według

    Wypróbuj Silcatil płatki złuszczające na pięty

    Silcatil płatki złuszczające na pięty działają na nadmiernie rogowaciejący naskórek pięt. Produkt został nasączony formułą z 3 hydrokwasami – glikolowym, mlekowym oraz salicylowym. Płatki Silcatil na pięty złuszczają martwy naskórek, usuwają odciski i zgrubienia. Efekty zabiegu widać już kilka dni po jego przeprowadzeniu. Stworzone przez Silcatil płatki złuszczające na pięty nie tylko pomagają pozbyć się starej warstwy naskórka, ale też intensywnie pielęgnują skórę, nadając jej gładkość, nawilżenie i przyjemną miękkość.

    Inne produkty w ofercie marki Silcatil

    Poza złuszczającymi plastrami na odciski i zrogowacenia Silcatil oferuje krem na odciski zmniejszający grubość warstwy rogowej naskórka. Preparat nawilża i łagodzi podrażnienia oraz wspomaga regenerację warstwy ochronnej skóry. W asortymencie marki Silcatil znalazły się też skarpetki złuszczające. Produkt wypełniony aktywnie działającym płynem w bezpieczny sposób zmiękcza skórę stóp i usuwa martwy naskórek. Roślinne kwasy, którymi wzbogacono opracowane przez Silcatil skarpetki złuszczające, powodują intensywne złuszczanie. Po przeprowadzeniu zabiegu naskórek łuszczy się płatami, co wiąże się z usunięciem odcisków, zgrubień i zrogowaceń. Odsłania się nowa, gładka warstwa skóry. Mocznik zawarty w produkcie dba o intensywne nawilżenie naskórka i pobudza jego odnowę.

    Co ważne, kosmetyki do stóp marki Silcatil mają korzystną cenę. Oznacza to, że za nieduże pieniądze można wykonać w domu zabieg zapewniający efekty na poziomie salonu kosmetycznego. Sprawdź produkty Silcatil w ofercie producenta!