Singularis Superior Witamina K2 MK-7 + D3 2000 IU, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety zawiera wit. K2 i D3, które wspomagają kości i mięśnie.

Dostępny
46,82

O produkcie: Singularis Superior Witamina K2 MK-7 + D3 2000 IU, suplement diety, 60 kapsułek

100011766

Opis

Suplement diety Singularis Superior WitaminaK2 MK-7 + D3  w sposób synergiczny łączy ze sobą dwie rozpuszczalne w tłuszczach witaminy, K2 (w postaci tzw. MK-7) i D3 (w postaci cholekalcyferolu z lanoliny). Takie połączenie wywiera pozytywny wpływ na gospodarkę wapniowo-fosforanową organizmu. Witaminy współdziałają na rzecz mocnych kości, tkanek i mięśni. WITAMINA K2 MK-7 + D3 Singularis o zwiększonej zawartości witaminy K2 do 120 µg dającej prawidłowy stosunek witaminy K2 do D3 i zwiększoną biodostępność.

Właściwości

Witamina K2 MK-7 pozyskiwana jest z natto – ziaren soi poddawanych naturalnemu procesowi fermentacji za pomocą bakterii Bacillus. Witamina D3 pozyskiwana jest z lanoliny. W celu zwiększenia biodostępności, składniki suplementu diety WITAMINA K2 MK-7 + D3 SUPERIOR zostały rozpuszczone w oleju z oliwek extra virgin i zamknięte w żelowej kapsułce. Obecność w kapsułce naturalnych tłuszczy zwiększa ich aktywność w organizmie i wpływa na lepsze wchłanianie witamin.
Nie zawiera alergenów,GMO FREE, Bez konserwantów, Bez dodatku barwników, GMP

Tabela

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera: witamina K2 (MK-7, menachinon-7 z natto) – 100 µg – 133% RWS*, witamina D3 – 2000 j.m. – 50 µg – 1000% RWS*.
*% realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Skład

Składniki: witamina K2 MK7, witamina D₃ (z lanoliny), olej sojowy, żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona.

Jak stosować

Doustnie, najlepiej wieczorem, podczas posiłku lub bezpośrednio po jedzeniu.

Dzienne spożycie

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej, Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Osoby przyjmujące leki powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem prowadzącym.Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C

Dystrybutor

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica

Producent

SINGULARIS -HERBS CORPORATION LIMITED LIABILITY COMPANY 16192 , COASTAL HWY 19958 , DE, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.