Skarb Matki Emulinka, emulsja olejowa do kąpieli dla niemowląt i dzieci od pierwszych dni życia, 250 ml

Nawilżająca emulsja olejowa do kąpieli dla noworodków i niemowląt.

Dostępny
23,95

O produkcie: Skarb Matki Emulinka, emulsja olejowa do kąpieli dla niemowląt i dzieci od pierwszych dni życia, 250 ml

100005119

Opis

Emulsja olejowa do kąpieli dla niemowląt i dzieci.

Właściwości

Emulinka Skarb Matki to olejowa emulsja do kąpieli przeznaczona dla noworodków, niemowląt i dzieci. Powinna być ona podstawowym produktem higienicznym w kosmetyce każdego malucha już od pierwszych dni życia. Chroni i dobudowuje film hydrolipidowy niedojrzałej skóry i czyni ją bardziej odporną na czynniki zewnętrzne. Skutecznie nawilża, natłuszcza i łagodzi podrażnienia. Regularne stosowanie Emulinki do kąpieli wspomaga leczenie problemów skórnych związanych z jej suchością i świądem np. atopowego zapalenia skóry (AZS), wyprysku skórnego czy łuszczycy. Produkt w połączeniu z wodą tworzy delikatna emulsję.

Skład INCI

Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, PEG-8 Dilaurate, Cetyl Acetate (and) Stearyl Acetate (and) Oleyl Acetate (and) Acetylated Lanolin Alkohol, PEG-40 Sorbitan Peroleate, Parfum

Jak stosować

Emulinka polecana jest do stosowania w trakcie codziennych kąpieli. Do wanienki napełnionej wodą należy wlać ok. 5-10 ml płynu (w opakowaniu znajduje się również wygodna miarka) i równomiernie rozprowadzić. Kąpiel powinna trwać nie dłużej niż 10 minut, a temperatura wody nie powinna przekraczać 36 stopni Celsjusza, gdyż w wyższej temperaturze słabną właściwości natłuszczające preparatu. W sytuacji braku możliwości przygotowania kąpieli, Emulinkę można zastosować bezpośrednio na zwilżoną skórę. Wtedy preparat nie wymaga spłukiwania wodą.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji bardzo suchej i atopowej skóry (AZS) dziecka.

Pojemność

250 ml

Uwagi

Produkt nie zawiera alergenów i konserwantów.

Seria

Emulinka

Producent

Firma Rodzinna Makarczykowie Spółka Jawna


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.