SKYN

SKYN specjalizuje się w produkcji prezerwatyw oraz żelów intymnych. Należy do grupy Unimil słynącej z zastosowania nowoczesnych technologii wpływających na trwałość produktów. Artykuły dostępne w portfolio marki poleca się osobom, którym zależy na zintensyfikowaniu doznań seksualnych.

Sortuj według

   SKYN – postaw na bezpieczeństwo i niezawodność

   Produkty SKYN wyróżniają się bardzo dobrą jakością. Do ich wytwarzania wykorzystuje się innowacyjny nielateksowy materiał SKYNFeel zapewniający większą wrażliwość na dotyk (w porównaniu z lateksem). Prezerwatywy SKYN odznaczają się wysoką trwałością, a ponadto nie wywołują reakcji uczuleniowych. Cechują się także dopracowanym kształtem – posiadają niewielki zbiorniczek, a dodatkowo są dostępne w różnych szerokościach, np. 53 lub 60 mm. Firma zapewnia także egzemplarze w rozmiarach XXL, np. prezerwatywy Unimil SKYN Large.

   SKYN – szeroki wybór produktów

   Asortyment marki charakteryzuje się mnogością opcji. Oferta obejmuje żele intymne na bazie silikonu, np. Unimil SKYN All Night Long oraz gotowe zestawy produktów. Popularnością cieszą się także rozmaite prezerwatywy. W aptece znajdziesz klasyczne bezzapachowe prezerwatywy Unimil SKYN Original w różnych cenach (w zależności od liczy sztuk w paczce). Można zdecydować się też na produkty posiadające aromaty owocowe lub typu pina colada. Zainteresowaniem cieszą się ponadto prezerwatywy Unimil SKYN extra nawilżanie poprawiające jakość stosunku seksualnego.