Unimil Skyn Original, prezerwatywy nielateksowe, 10 sztuk

Marka: UNIMIL

Mocne prezerwatywy nielateksowe idealne dla osób uczulonych na lateks.

Dostępny
23,69

O produkcie: Unimil Skyn Original, prezerwatywy nielateksowe, 10 sztuk

100008182

Opis

Prezerwatywy Skyn Original nielateksowe  naturalne doznania Skynfeel - delikatny nielateksowy materiał

Właściwości

Skyn Original to prezerwatywy o prostym kształcie ze zbiorniczkiem. Mają delikatny materiał nielateksowy oraz zawierają delikatny i wyjątkowo długotrwały środek nawilżający. Gwarantują wytrzymałość najlepszego lateksu, jednocześnie mogąc być stosowane przez osoby, które mają na niego alergię. Prezerwatywy Skyn Original charakteryzują się naturalnym kolorem. Każda prezerwatywa jest testowana elektronicznie, by spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i niezawodności.

Unimil Skyn Original – czy zawierają lateks?

Nie, prezerwatywy Skyn Original zostały wykonane w technologii SkynFeel – z zaawansowanego technologicznie materiału nielateksowego, który jest tak delikatny i wygodny, że praktycznie go nie poczujecie.

Unimil Skyn Original – jaki ma rozmiar?

Szerokość nominalna prezerwatyw Skyn Original wynosi 53 mm. To standardowy, uniwersalny rozmiar, który odpowiada większości mężczyzn. Jeżeli potrzebujesz większych prezerwatyw, możesz wybrać wariant Skyn Large, którego szerokość nominalna wynosi 56 mm.

Czy prezerwatywy Unimil Skyn Original są dobre dla alergików?

Tak, prezerwatywy Skyn Original mogą stosować osoby uczulone na lateks, ponieważ produkt ten nie zawiera tego materiału. Prezerwatywy są produkowane z poliizoprenu, który nie ma w składzie kauczuku naturalnego. Materiał prezerwatyw Skyn Original jest zarówno wytrzymały, jak i miękki oraz przyjemny w dotyku.

 


PrzeznaczenieDystrybutor

UNIMIL SP. Z O.O.

Producent

Unimil

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.