Snailmed, krem ze śluzem ślimaka 40,07 %, 15 ml

Krem ze śluzem ślimaka, doskonale wchłania się w skórę i odżywia.

Dostępny
133,91

O produkcie: Snailmed, krem ze śluzem ślimaka 40,07 %, 15 ml

100009634

Opis

Krem Snailmed z czystym śluzem ślimaka 40,07% – świetnie wchłaniający się w skórę krem opracowany i wyprodukowany w Polsce, co istotne - z potwierdzoną badaniami zawartością czystego śluzu ślimaka na pierwszym miejscu w składzie. Idealnie nadający się pod makijaż, nawet na najbardziej wrażliwą cerę. Bogactwo właściwości śluzu ślimaka, które wraz z kwasem hialuronowym tworzą bezkonkurencyjny krem najwyższej jakości

Właściwości

Potwierdzona badaniami redukcja wrażliwości skóry aż o 80,1 % już po 4 tygodniach stosowania kremu Snailmed jest niesamowitym zjawiskiem w świecie kosmetycznym. Czynniki środowiskowe, alergie czy naczyniowe reakcje skórne przestaną być udręką. Każda z nas chciałaby mieć kontrole nad stabilnym i zdrowym wyglądem swojej skóry, dzięki regularnemu stosowaniu kremu Snailmed staje się to niezwykle proste.

Zaczerwienienia skóry oraz rumień pojawiają się lub nasilają pod wpływem stresu, zmian temperatury, alkoholu, uczuleń czy też nieodpowiedniej diety. Niezwykła kompozycja kremu Snailmed znacząco wspomaga redukcję zaczerwienienia skóry, jednocześnie chroniąc jej powierzchnię przed nawrotami rumienia, poprzez znaczne zmniejszenie wrażliwości skóry.

Nasza skóra staje się zwiotczała z powodu naturalnych procesów starzenia się, przyśpieszanych przez utratę wagi, korzystanie z solarium czy też nieprawidłową dietę. Dzięki kremowi Snailmed skóra odzyskuje funkcję regeneracji i właściwą elastyczność już po czterech tygodniach. Regularne stosowanie kremu Snailmed pozwoli Ci przekonać się na własnej skórze jak ogromny wpływ na Twój wygląd ma właściwa pielęgnacja dermokosmetykiem najwyższej jakości.


Skład INCI

Snail Secretion Filtrate, Aqua, Glycerin, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cera Alba, Ceteareth-20,Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Hexylene Glycol, Sodium Polyacrylate,Parfum.

Jak stosować

Przed nałożeniem kremu dokładnie oczyścić skórę.Zaleca się wklepywanie kremu w skórę. Stosować 2 razy dziennie. W szczególnych przypadkach ilość zabiegów można zwiększyć nawet do 4 razy na dobę.

Przeznaczenie

Krem do skóry z widocznymi oznakami zmęczenia, pozbawionej blasku, z nierównomiernym kolorytem, z widocznymi porami, z pierwszymi zmarszczkami. Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. Odpowiedni do skóry wrażliwej.

Ostrzeżenia

Podczas pierwszych dni stosowania może wystąpić efekt delikatnego szczypania. Jest to naturalna reakcja wrażliwej skóry. Efekt ten ustępuje po krótkim czasie stosowania. Zapach od śluzu ślimaka utrzymuje się ok. 10 minut po zastosowaniu, jest to reakcja naturalnego śluzu na ciepło.

Pojemność

30 ml

Uwagi

Podczas pierwszych dni stosowania może wystąpić efekt delikatnego szczypania. Jest to naturalna reakcja wrażliwej skóry. Efekt ten ustępuje po krótkim czasie stosowania. Zapach od śluzu ślimaka utrzymuje się ok. 10 minut po zastosowaniu, jest to reakcja naturalnego śluzu na ciepło.

Producent

Snailmed Polska Sp. z o.o.
41-2016 Sosnowiec
ul. Pusta 62

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.