Softeye Blepha+, chusteczki okulistyczne, 1 zestaw

Marka: BLEPHA

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

29,69

O produkcie

100019686

SOFTEYE BLEPHA+ to jednorazowe chusteczki z naturalnej bawełny, nasączone roztworem zawierającym Hy-Ter® (hialuronian sodu i naturalny ekstrakt z drzewa herbacianego) i aloes - o działaniu oczyszczającym, zmiękczającym, kojącym i udrażniającym.
Bez konserwantów

Właściwości

Formuła SOFTEYE BLEPHA+ opiera się na naturalnych składnikach przeciwzapalnych i odkażających, dzięki czemu produkt ten przynosi szybką ulgę.

Właściwa higiena powiek jest kluczowa w przypadku potencjalnego i trwającego stanu zapalnego i infekcji.

W tylnym zapaleniu brzegów powiek dochodzi do zablokowania ujść gruczołów Meiboma. Są one zlokalizowane na wewnętrznej stronie powiek; ich wydzielina zapobiega parowaniu filmu łzowego. Zastosowanie ciepłego kompresu na oko w połączeniu z masażem powieki umożliwia odblokowanie i oczyszczenie ujść tych gruczołów, dzięki czemu mogą one wznowić naturalną produkcję lipidów niezbędnych do utrzymania w dobrym stanie filmu łzowego.

Skład

Skład: Woda, PEG / PPG – 20/15 dimetikon, wyciąg z aloesu zwyczajnego, Hy-Ter® (hialuronian sodu, 4-terpineol), glicyryzynian amonu, glukozyd kaprylowo-kaprynowy, sól sodowa kokoiloaminokwasów pszenicy, etyloheksylogliceryna, alkohol fenyloetylowy, chlorek sodu, fosforan sodu, wodorofosforan sodu, PPG-26 Buteth-26, PEG-40 uwodorniony olej rycynowy.

Przeznaczenie

Dzięki zastosowaniu formuły Hy-Ter® wyrób medyczny SOFTEYE BLEPHA+ jest wskazany do higieny powiek i rzęs dla dzieci i dorosłych, a także pomocniczo:
• jako środek odkażający przed i po zabiegach chirurgicznych,
• w leczeniu bakteryjnego i alergicznego zapalenia spojówek,
• w zapaleniu powiek i spojówek.

Ostrzeżenia

Jeśli podczas stosowania wystąpią jakiekolwiek dolegliwości, należy przerwać stosowanie produktu i zgłosić się do lekarza.

Waga

Wielkość opakowania: 14 jednorazowych chusteczek + 1 ogrzewalny kompres.

Producent

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.