Softeye

  (2)

Softeye to linia produktowa wyrobów medycznych do oczu niezawierających konserwantów. Należy do firmy Polpharma — lidera polskiego rynku farmaceutycznego działającego od 1935 roku. Dostarcza produkty przeznaczone do oczyszczania i nawilżania oczu.

Sortuj według

  Wyroby medyczne Softeye od firmy Polpharma — w trosce o zdrowie oczu

  Firma Polpharma od 85 lat wspiera prawidłowe działanie organizmu pacjentów, wpływając na poprawę różnych dziedzin ich życia. Wyrazem tego jest seria wyrobów medycznych Softeye opracowanych z myślą o higienie i nawilżaniu oczu. Specjalistyczne chusteczki nawilżane i preparaty w formie jednorazowych ampułek pomagają utrzymać narząd wzroku w dobrej kondycji i zachować jego właściwe funkcjonowanie. Produkty te są przeznaczone dla pacjentów zmagających się z różnymi dolegliwościami okulistycznymi. Mają za zadanie przynieść ulgę, złagodzić dyskomfort lub skrócić czas rekonwalescencji.

  Wyroby medycze Softeye Blepha i Softeye Blepha+

  Wyrób medyczny Softeye Blepha, np. Softeye Blepha+, chusteczki okulistyczne, ma formę jednorazowych chusteczek wykonanych z delikatnej bawełny. Są one w pełni naturalne, a dzięki nasączeniu odpowiednimi substancjami aktywnymi, pomagają oczyszczać i koić skórę w okolicy oczu. W ich recepturze znajduje się aloes oraz opatentowany składnik Hy-Ter z hialuronianem sodu i wyciągiem z drzewa herbacianego. Wyrób medyczny Softeye Blepha+, oprócz nawilżanych chusteczek, zawiera również ogrzewalny kompres na oko. Oba produkty przynoszą szybką ulgę i są odpowiednie dla dzieci i osób dorosłych.

  Wyroby medyczne Softeye Lipid, Softeye Gel i Softeye Net

  Wyroby medyczne Softeye Lipid, Softeye Gel i Softeye Net znajdują się w wygodnych pojemnikach jednodawkowych. Ich cena zmienia się w zależności od wybranego wariantu. Produkty te nie zawierają konserwantów i są przeznaczone do stosowania przy różnych dolegliwościach związanych z funkcjonowaniem narządu wzroku. Softeye Lipid to emulsja o właściwościach nawadniających powierzchnię oka, Softeye Gel ma formę żelu zapewniającego ochronę i nawilżenie, a Softeye Net — odpowiada za zabezpieczenie powierzchni oka w czasie gojenia ran. Poznaj ofertę wyrobów medycznych Softeye - w asortymencie znajdziesz chusteczki, żel lub emulsję przywracające odpowiedni komfort i nawilżenie oczu.