Solgar Czynniki Lipotropowe, suplement diety, 50 tabletek

Marka: SOLGAR

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

56,49

O produkcie

100020029

Solgar Czynniki Lipotropowe to suplement diety, który nie zawiera cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych, sztucznych substancji przedłużających trwałość, aromatów. Odpowiedni dla wegan.

Właściwości

Czynniki Lipotropowe to produkt, który z pewnością sprosta wielu wymaganiom. Obecna cholina wpływa na prawidłowe funkcje wątroby, przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów. W przypadku inozytolu naukowo dowiedziono, że wykazuje on działanie naśladujące insulinę, czyli będzie odgrywał rolę w procesach związanych ze zmianą poziomu cukru we krwi. Co więcej, inozytol może być ważnym regulatorem transportu oraz odkładania tłuszczu, co może wpłynąć na regulację masy ciała. Metionina natomiast jest aminokwasem egzogennym, którego nasz organizm sam nie wyprodukuje i musi zostać do niego dostarczony. Jako że w swoim składzie posiada siarkę, jest prekursorem do powstawania innych aminokwasów, np. homocysteiny.

Tabela

Składniki 3 tabletki

Cholina (dwuwinian choliny)
  
(zawiera 410 mg elementarnej choliny)
1000 mg

Inozytol
  
(mio-Inozytol)
1000 mg
L-Metionina 1000 mg

Skład

Składniki: substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, guma celulozowa, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol roślinny (z oleju z ziarna palmowego i oleju kokosowego), barwnik: dwutlenek tytanu.

Jak stosować

Doustnie. W trakcie posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:3 tabletki dziennie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

Dystrybutor

SOLGAR POLSKA Sp. z o.o.
ul. Skoroszewska 12
Warszawa

Producent

SOLGAR Inc.
Leonia, N.J., USA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.