Solgar Ester-C plus 1000 mg witaminy C, suplement diety, 30 tabletek

Marka: SOLGAR

Suplement diety, zawiera witaminę C oraz bioflawonoidy cytrusowe.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

49,99

O produkcie: Solgar Ester-C plus 1000 mg witaminy C, suplement diety, 30 tabletek

100020049

Opis

Suplement diety firmy Solgar.

Właściwości

Wysoko przyswajalne, niekwasowe źródło witaminy C i bioflawonoidów. Preparat zawiera w każdej tabletce 1000 mg witaminy C w postaci Ester-C®. Jest to specjalna forma witaminy C, roz­puszczalna zarówno w wodzie, jak i tłuszczach. W swoim składzie preparat zawie­ra również bioflawonoidy cytrusowe, dziką różę, rutynę i acerolę. Ester-C® jest opatentowany i zawiera aktywne metabolity witaminy C (kwas L-treonowy, L-lyksonowy i L-ksylonowy).

Badania dowodzą, że Ester-C® jest lepiej tolerowany przez organizm człowieka niż kwas L-askorbinowy.1 Ponadto, jest on lepiej wchłaniany przez komórki układu odpornościowego człowieka – limfocyty T, niż inna popularna forma witaminy C – askorbinian wapnia. Ta forma wita­miny C jest przyjazna dla przewodu pokarmowego, nawet w większych dawkach. Produkt jest hipoalergiczny i odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Skład

Składniki: witamina C (L-askorbinian wapnia, Ester-C®), Bioflawonoidy cytrusowe – kompleks, substancja wypełniająca: celuloza, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, (roślinne) kwasy tłuszczowe; substancje wypełniające: guma celulozowa, fosforany wapnia, hydroksypropyloceluloza; Rutyna, Dzika róża – sproszkowane owoce, Acerola- sproszkowany wyciąg z owoców, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych, substancja glazurująca: glicerol (roślinny).

Jak stosować

Doustnie

Dzienne spożycie

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) tabletka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki występujące w preparacie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Producent

SOLGAR POLSKA SP. Z O.O.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.