Solgar Kompleks Termogeniczny - suplement diety zawierający svetol, 60 kapsułek

Marka: SOLGAR
105,67
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100002878

Preparat zawiera synergistycznie mieszankę składników odżywczych i roślinnych o udokumentowanych właściwościach termogenicznych.

Dystrybutor

Solgar Polska Sp. z o.o., ul. Skoroszewska 12, 02-495 Warszawa

Producent

SOLGAR Inc.

Przeznaczenie

Kompleks termogeniczny przeznaczony jest do stosowania jednocześnie z programem kontroli masy ciała opartym na właściwym odżywianiu i aktywności fizycznej.

Skład

Wyciąg z ziaren kawy zielonej 400 mg
(Svetol® )(Coffea canephora robusta Pierre)
L-metionina 50 mg
(kwas cytrynowy, boran sodu)
Pieprz kajeński 50 mg
(Capsicum annuum)
Wyciąg z zielonej herbaty 4:1 50 mg
(Camelia sinensis) (ekwiwalent 200 mg liści)
Cholina 25 mg
(dwuwinian)
Inozytol 25 mg
Wyciąg z owoców czarnego pieprzu 5 mg
(Bioperine®) (Piper nigrum)
Chrom 150 µg
(pikolinian) (Chromax®)

Jak stosować

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Właściwości

Działanie polega na wzmocnieniu aktywności głównych procesów termogenezy, które organizm wykorzystuje do utrzymania poprawnego bilansu energetycznego. Składniki preparatu zmniejszają przyswajanie cukrów prostych (Svetol), chrom stymuluje mechanizmy przyspieszające spalanie tłuszczu z jego magazynów w tkance tłuszczowej (zielona herbata, pieprz kajeński) i wątrobie (cholina, inozytol, metionina). Zwiększają wykorzystanie większej ilość składników odżywczych w mniejszej porcji pożywienia co jest ważne przy dietach o ograniczonej kaloryczności (Bioperine). Regulują adekwatność i poprawność bodźców odbieranych w ośrodku sytości usprawniają mechanizmy wykorzystania energii w mózgu (Svetol, zielona herbata, chrom). Svetol – ekstrakt z kawy zielonej o bardzo dużej biodostępności, który zawiera unikalną mieszaninę tzw. kwasów chlorogenowych. Svetol zawiera mniej niż 2% kofeiny. Substancje zawarte w tym ekstrakcie ograniczają przyswajanie glukozy przez co organizm czerpie energię z tłuszczu.Bioperine – standaryzowany wyciąg z pieprzu zwiększa wchłanianie kapsaicyny.

Dzienne spożycie

2 kapsułki dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.