Solgar Kompleks Termogeniczny - suplement diety zawierający svetol, 60 kapsułek

Marka: SOLGAR

Suplement diety z kawą zieloną, która wykazuje właściwości termogeniczne.

Dostępny
124,90

O produkcie: Solgar Kompleks Termogeniczny - suplement diety zawierający svetol, 60 kapsułek

100002878

Opis

Preparat zawiera synergistycznie mieszankę składników odżywczych i roślinnych o udokumentowanych właściwościach termogenicznych.

Właściwości

Działanie polega na wzmocnieniu aktywności głównych procesów termogenezy, które organizm wykorzystuje do utrzymania poprawnego bilansu energetycznego. Składniki preparatu zmniejszają przyswajanie cukrów prostych (Svetol), chrom stymuluje mechanizmy przyspieszające spalanie tłuszczu z jego magazynów w tkance tłuszczowej (zielona herbata, pieprz kajeński) i wątrobie (cholina, inozytol, metionina). Zwiększają wykorzystanie większej ilość składników odżywczych w mniejszej porcji pożywienia co jest ważne przy dietach o ograniczonej kaloryczności (Bioperine). Regulują adekwatność i poprawność bodźców odbieranych w ośrodku sytości usprawniają mechanizmy wykorzystania energii w mózgu (Svetol, zielona herbata, chrom). Svetol – ekstrakt z kawy zielonej o bardzo dużej biodostępności, który zawiera unikalną mieszaninę tzw. kwasów chlorogenowych. Svetol zawiera mniej niż 2% kofeiny. Substancje zawarte w tym ekstrakcie ograniczają przyswajanie glukozy przez co organizm czerpie energię z tłuszczu.Bioperine – standaryzowany wyciąg z pieprzu zwiększa wchłanianie kapsaicyny.

Skład

Wyciąg z ziaren kawy zielonej 400 mg
(Svetol® )(Coffea canephora robusta Pierre)
L-metionina 50 mg
(kwas cytrynowy, boran sodu)
Pieprz kajeński 50 mg
(Capsicum annuum)
Wyciąg z zielonej herbaty 4:1 50 mg
(Camelia sinensis) (ekwiwalent 200 mg liści)
Cholina 25 mg
(dwuwinian)
Inozytol 25 mg
Wyciąg z owoców czarnego pieprzu 5 mg
(Bioperine®) (Piper nigrum)
Chrom 150 µg
(pikolinian) (Chromax®)

Jak stosować

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Dzienne spożycie

2 kapsułki dziennie.

Przeznaczenie

Kompleks termogeniczny przeznaczony jest do stosowania jednocześnie z programem kontroli masy ciała opartym na właściwym odżywianiu i aktywności fizycznej.

Dystrybutor

Solgar Polska Sp. z o.o., ul. Skoroszewska 12, 02-495 Warszawa

Producent

SOLGAR Inc.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.