Solgar L-Arganina 500 mg, suplement diety 50 kapsułek roślinnych

Marka: SOLGAR
36,79
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100007030

Suplement diety L-Arginina 500mg firmy Solgar dostarcza organizmowi odpowiednią dzienną dawkę naturalnej argininy w postaci wolnej, czyli lekkostrawnej.
Hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki); celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca); roślinny stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

Dystrybutor

SOLGAR POLSKA Sp. z o.o.
Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Ostrzeżenia

Produkt może być stosowany przez wegetarian. Nie zawiera cukru, soli, skrobi, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych. Przy produkcji nie używano sztucznych substancji konserwujących, zapachowych i barwiących. Produkt koszerny.

Producent

SOLGAR VITAMIN AND HERB, LEONIA N,J.

Przeznaczenie

Suplement diety L-Arginina 500mg polecany jako uzupełnienie diety w aminokwasy.

Skład

1 kapsułka zawiera L-Argininę – 500mg.

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Waga

50 kapsułek roślinnych

Właściwości

L-Arginina to jeden z aminokwasów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, ponieważ bierze udział w budowaniu białek. Suplement diety firmy Solgar to źródło naturalnej argininy w postaci wolnej, czyli pozbawionej wiązań peptydowych. Oznacza to, że w organizmie dostaje się bezpośrednio do krwiobiegu bez obciążania układu trawiennego.

Dzienne spożycie

Zaleca się zażywać 1 kapsułkę dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.