Solgar L-Cysteina 500 mg, suplement diety, 30 kapsułek

Marka: SOLGAR

Suplement diety w formie doustnych kapsułek z dodatkiem L-cysteiny.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

47,49

O produkcie: Solgar L-Cysteina 500 mg, suplement diety, 30 kapsułek

100020034

Opis

Suplement diety firmy Solgar.

Właściwości

- Cysteinę uważa się za aminokwas warunkowo niezbędny i należący do grupy aminokwasów zawierających siarkę.
- Cysteina występuje w keratynie, która jest głównym białkowym składnikiem paznokci, skóry i włosów.
- Cysteina uczestniczy w wytwarzaniu kolagenu oraz poprawia elastyczność i strukturę skóry. Występuje w wielu innych białkach organizmu, w tym w kilku enzymach trawiennych.
- Cysteina bierze aktywny udział między innymi w procesach oczyszczania wątroby z toksyn i normalizowania jej pracy, usuwaniu metali ciężkich z organizmu. Posiada właściwości antyoksydacyjne, które organizm wykorzystuje w celu ochrony błon komórkowych i naczyń krwionośnych przed skutkami zmian wywołanych przez wolne rodniki.

Solgar oferuje naturalne aminokwasy pochodzenia roślinnego. Aminokwasy w preparacie Solgara występują w „postaci wolnej”, co oznacza, że są lekkostrawne, wchłaniają się najskuteczniej i bezstratnie bezpośrednio do krwiobiegu bez konieczności ich trawienia.

Skład

Składniki: L-Cysteina, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca: celuloza.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki występujące w preparacie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

INFORMACJA ALERGICZNA Produkt bezglutenowy. Nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych sztucznych substancji przedłużających trwałość, aromatów, barwników.

Producent

SOLGAR POLSKA SP. Z O.O.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.