Sora Med, płyn do zwalczania wszawicy, 100 ml

Marka: SORA
Dostępny
16,45
Darmowa dostawa od 200,00 zł

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie

100012688

SORA med jest wyrobem medycznym, który skutecznie i nietoksycznie działa przeciwko wszom głowowym.

Ostrzeżenia

Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją używania, załączoną do opakowania. Instrukcję należy zachować przez cały okres użytkowania wyrobu.

Wyrób medyczny jest przeznaczony do stosowania w celu leczenia lub łagodzenia przebiegu choroby, którego zasadnicze zamierzone działanie jest osiągane w wyniku zastosowania środków innych niż farmakologiczne, immunologiczne lub metaboliczne.

Producent

AFLOFARM
Partyzancka 133/151
Pabianice

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do walki w wszawicą głowową dla całej rodziny.

Skład

Składniki: dimetykon (olej silikonowy) 100%

Wyrób nie zawiera barwników, środków zapachowych ani konserwujących.

Waga

Masa/objętość netto: 100 ml

Właściwości

Składnik sora Med - dimetykon (olej silikonowy) skutecznie działa przeciwko wszom głowowym poprzez fizyczne zablokowanie oddechowych przetchlinek wszy i gnid (otwory oddechowe wszy). Po około dziesięciu minutach od zastosowania wyrobu wszy ulegają uduszeniu, a proces wzrostu i dojrzewania gnid zostaje zablokowany, w efekcie czego obumierają.

Wyrób medyczne może być stosowany zarówno przez dorosłych jak i dzieci bez ograniczeń wiekowych, również przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.