SORA

  (5)

SORA to marka specjalizująca się w produkcji wyrobów medycznych i preparatów do zwalczania wszawicy. Należy do międzynarodowego koncernu medycznego Aflofarm, który słynie z rozwiniętych ośrodków badawczo-rozwojowych. Grupa dysponuje również własnym zapleczem laboratoryjnym.

Sortuj według

    SORA – szampon, aerozol, lotion do włosów o wysokiej skuteczności

    Produkty dostępne w asortymencie SORA odznaczają się unikalną formułą. Szampon na wszy SORA skutecznie usuwa pasożyty oraz gnidy znajdujące się we włosach. Artykuły SORA posiadają w składzie substancje czynne o działaniu przeciwszawicznym. Produkty sprawdzają się w przypadku dzieci oraz dorosłych. Wyroby medyczne na wszy poleca się również do stosowania profilaktycznego lub po skończonej kuracji leczniczej. Szampony, spraye oraz lotiony są łatwe do rozprowadzenia, a dodatkowo pomagają w rozczesywaniu włosów.

    SORA – profilaktyka, leczenie, pięlęgnacja

    W aptece znajdziesz wyroby medyczne oraz preparaty na wszy SORA w  różnych cenach. Żeby pozbyć się pasożytów, najlepiej sięgnąć po szampon leczniczy SORA Forte z permentyną, czyli substancją o udowodnionym działaniu na wszy. Produkt cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Na uwagę zasługuje również płyn do zwalczania wszawicy SORA Med zawierający olej silikonowy. Portfolio marki obejmuje także produkty SORA Forte w postaci sprayu. W asortymencie dostępnym na naszej stronie internetowej mieszczą się ponadto lotiony łagodzące stany zapalne i podrażnienia skóry.