Sora Protect, aerozol na włosy zapobiegający wszawicy, 50 ml

Marka: SORA
Dostępny
10,30

O produkcie

100012700

Sora Protect zalecana jest w celu uniknięcia zarażenia wszawicą i przeciwdziałania nawrotom choroby.

Właściwości

SORA PROTECT to wyrób medyczny przeznaczony do codziennego stosowania w celu zapobiegania zarażeniu wszawicą oraz przeciwdziałania nawrotom choroby.Dzięki właściwościom powlekającym SORA PROTECT zapobiega kolonizacji skóry głowy przez wszy a wytworzona na włosach warstwa okluzyjna przeciwdziała przytwierdzaniu do nich jaj/gnid. Ponadto zawarte w produkcie intensywnie pachnące składniki, maskują naturalny zapach skóry człowieka, utrudniając pasożytom orientację i zniechęcając do zasiedlenia skóry głowy.

Dla dzieci już powyżej 1 miesiąca życia.

Skład

Składniki: Isododecane, Hydrogenated Tetradecenyl/Metyl Pentadecene, Cyclopentasiloxane, 4-terpineol, Salvia Lavandulaefolia Leaf Oil, Neem Oil, Citronella Oil, Geraniol Oil.

Przeznaczenie

Zapobiega zarażeniu wszawicą głowową.

Ostrzeżenia

Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją używania, załączoną do opakowania. Instrukcję należy zachować przez cały okres użytkowania wyrobu.

Uwaga: W trakcie stosowania należy unikać kontaktu wyrobu z otwartym źródłem ognia lub innymi źródłami ciepła. Miejsce i warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. ,br.
Przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich warunków przechowywania wyrobu.

Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności.

Wyrób medyczny jest przeznaczony do stosowania w celu leczenia lub łagodzenia przebiegu choroby, którego zasadnicze zamierzone działanie jest osiągane w wyniku zastosowania środków innych niż farmakologiczne, immunologiczne lub metaboliczne.

Waga

Masa/objętość netto: 50 ml

Producent

AFLOFARM
Partyzancka 133/151
Pabianice

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.