Soraya

Soraya została założona w Polsce w 1984 r. przez Jolantę Zwolińską. W 1994 r. firma przekształciła się w spółkę akcyjną, a w 2000 r. została przejęta przez szwedzki koncern farmaceutyczny Cederroth AB. Marka specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.

Sortuj według

Soraya – kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Filozofia Soraya wyraża się w słowach: „Chcemy, aby każda kobieta, każdego dnia czuła się piękna”. Kosmetyki Soraya charakteryzują się innowacyjną formułą oraz wysokim stężeniem substancji aktywnych.Zawierają witaminy, minerały oraz składniki odżywcze, co pozytywnie wpływa na ich skuteczność. Przy tworzeniu receptur marka współpracuje z uznanymi autorytetami z dziedziny kosmetologii oraz dermatologii.

Soraya – Hialuronowy Mikrozastrzyk

Soraya oferuje kremy, balsamy do ciała i inne artykuły o działaniu przeciwzmarszczkowym. Na szczególną uwagę zasługuje linia Hialuronowy Mikrozastrzyk przeznaczona do pielęgnacji cery dojrzałej. Kosmetyki te posiadają dwa rodzaje kwasu hialuronowego o właściwościach nawilżających i wygładzających. W serii mieszczą się m.in. kremy do twarzy, maseczki do twarzy, kremy pod oczy. Zainteresowaniem cieszy się Soraya Hialuronowy Mikrozastrzyk Duo Forte, krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki.

Kosmetyki Soraya – postaw na kompleksową pielęgnację!

W aptece znajdziesz kosmetyki w różnych cenach. Artykuły Soraya poleca osobom w każdym wieku. Do wyboru są m.in. produkty nawilżające, odbudowujące, regenerujące, matujące, naprawcze. Wśród ciekawych propozycji warto wskazać krem odżywczy na noc Soraya Dermo Odnowa 50+. Przyspiesza on odnowę skóry, a dodatkowo wyrównuje koloryt i rozjaśnia przebarwienia cery.