Starazolin

  (10)

Marka Starazolin należy do Polpharmy – lidera polskiego rynku farmaceutycznego. Jej portfolio obejmuje produkty łagodząc podrażnienia, suchość czy zaczerwienienia oczu.  Dostępne krople działają nawilżająco, kojąco lub przeciwalergicznie – każdy może łatwo odszukać odpowiedni wariant.

Sortuj według

Starazolin – krople do oczu

Opracowane przez Starazolin krople są przeznaczone do stosowania miejscowego. Podaje się je do worka spojówkowego w dawce zalecanej przez producenta. Krople do oczu można zastosować na różne dolegliwości w zależności od rodzaju substancji czynnych i pomocniczych. Preparaty Srarazolin mają korzystną cenę, dlatego okazują się łatwo dostępnym rozwiązaniem dla każdego. Niezależnie od tego, czy narzeka się na suchość oczu, czy też na podrażnienia wywołane alergenami, w ofercie marki uda się odszukać odpowiedni produkt. Zobacz, jakie krople Starazolin posiada producent w asortymencie!

Rodzaje kropel Starazolin – wybierz odpowiednie dla siebie

Starazolin HydroBalance krople do oczu (czyli Starazolin niebieski) zapewnia długotrwałe nawilżenie suchym i zmęczonym oczom. Warto go zastosować, gdy naraża się narząd wzroku na kurz, dym, promieniowanie UV czy chlorowaną wodę. Opracowane przez Starazolin krople do oczu zalecane są dla osób noszących soczewki kontaktowe, mających zespół suchego oka, produkujących za mało łez, pracujących przez długi czas przed monitorem, prowadzących pojazdy albo wykonujących czynności wymagające obniżonej częstotliwości mrugania.

Starazolin czerwony warto zastosować w leczeniu obrzęku i przekrwienia spojówek. Preparat złagodzi świąd, pieczenie, podrażnienia i nadmierne łzawienie. Starazolin Alergia sprawdzi się natomiast w leczeniu alergicznego zapalenia spojówek. Produkt będzie zmniejszał nasilenie reakcji uczuleniowych. Krople Starazolin Suche i Podrażnione Oczy działają łagodząco, nawilżająco i ochronnie. Stabilizują film łzowy i ułatwiają regenerację powierzchni oka.