Steper

  (5)

Steper wchodzi w skład koncernu Aflofarm działającego na rynku farmaceutycznym od 1989 r. Międzynarodowa grupa dysponuje rozwiniętą bazą badawczą. Przywiązuje ogromną wagę do zapewnienia wysokich standardów produkcji, a ponadto działa zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

Sortuj według

    Steper Pro – linia produktów leczniczych

    W ofercie marki Steper znajdują się produkty lecznicze do stosowania nagrzybicę skóry. Artykuły z linii Steper Pro zawierają bifonazol, czyli substancję czynną hamującą rozwój drożdżaków, pleśni, dermatofitów. Dodatkowo posiadają olejek eteryczny z mięty polnej. Produkty Steper działają miejscowo – używa się ich na dłonie, stopy, tułów, fałdy skórne. W serii Steper Pro znajdują się: aerozol oraz krem do stóp. Przed rozpoczęciem kuracji należy zapoznać się z treścią ulotki.

    Steper – kosmetyki do pielęgnacji stóp

    W aptece znajdziesz również spraye, kremy i lakiery chroniące przed rozwojem grzybicy. Są one dostępne w różnych cenach. Kosmetyki do stóp i paznokci nawilżają, łagodzą podrażnienia i świąd. Wyróżniają się dopracowaną formułą stanowiącą połączenie 5 składników o właściwościach antybakteryjnych, aseptycznych, ochronnych, łagodzących, grzybobójczych. Zawierają klotrymazol, olejek z drzewa herbacianego, ekstrakt z tymianku, olej eukaliptusowy. Steper Pro – krem do stóp chroniący stopy i paznokcie przed grzybicą dedykuje się osobom szczególnie narażonym na kontakt z bakteriami oraz grzybami, m.in. bywalcom basenów, siłowni lub saun.