Steper, lakier do paznokci, 10 ml

Marka: STEPER

Dostępny

35,44
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100005248

Steper w postaci lakieru jest przeznaczony do ochrony i pielęgnacji paznokci. Chroni przed grzybicą, pielęgnuje zniszczoną płytkę paznokciową.

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować u dzieci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Unikać kontaktu z oczami i uszkodzoną skórą. Nie stosować po upływie terminu trwałości.

Pojemność

10 ml

Producent

Aflofarm

Przeznaczenie

* Ochrona przed grzybicą paznokci.
* Pielęgnuje zniszczoną płytkę paznokciową

Skład INCI

Propane-Butane, Alcohol denat., Propylene Glycol, Thymus vulgaris extract, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Clotrimazole, Triclosan, Melateuca Alfernifolia (Tea Tree) Leaf Oil.

Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Po aplikacji preparatu, należy odczekać kilka minut do jego całkowitego wyschnięcia. Po 2 godzinach od aplikacji należy zmyć pod bieżącą wodą.

Waga

10 ml

Właściwości

Lakier Steper zawiera kompozycję siedmiu starannie dobranych składników chroniących paznokcie przed grzybicą przez ograniczenie nadmiernego rozwoju mikroorganizmów. Dzięki składnikom, które wnikają w głąb paznokcia Steper tworzy środowisko niekorzystne dla wzrostu dermatofitów. Ponadto steper wzmacnia i pielęgnuje strukturę płytki paznokciowej i wspomaga jej odbudowę.

Dzienne spożycie

Stosować dwa razy dziennie przez okres jednego miesiąca, następnie kontynuować aplikację produktu 1 raz dziennie.