Sterimar

  (6)

Sterimar to francuska marka dostarczająca spraye do nosa i uszu na bazie naturalnej  wody morskiej. Produkty sprawdzają się w codziennej pielęgnacji. Mogą być stosowane przez dzieci i dorosłych. Ich skuteczność potwierdzono klinicznie.

Sortuj według

  Sterimar –  czym wyróżniają się aerozole do nosa

  Spraye Sterimar zawierają oczyszczoną wodę morską pozyskiwaną z Zatoki Cancale w Bretanii. Na terenie tym występują wysokie pływy sprzyjające natlenieniu się wody. Do charakterystycznych zjawisk należą też silne prądy morskie chroniące przed zanieczyszczeniami. Surowce używane do produkcji sprayów do nosa podlegają stałemu monitoringowi. Próbki kontroluje się pod kątem bakteriologicznym i chemicznym. Aerozole odznaczają się wysoką skutecznością, a ich opakowania nadają się do recyklingu.

  Sterimar – dla dzieci i dorosłych

  Woda morska Sterimar cechuje się bezpieczeństwem użytkowania. Zapewnia drożność i przywraca komfort oddychania, a dodatkowo nawilża i oczyszcza. Preparaty z serii Sterimar Baby wyposażono w specjalną końcówkę ułatwiającą aplikację roztworu. W aptece znajdziesz produkty Sterimar w różnych cenach. Polecamy m.in. aerozol Sterimar Higiena Nosa. Popularnością cieszy się też spray Sterimar Baby Hipertoniczny wzbogacony miedzią (wspierający leczenie infekcji u niemowląt powyżej 3 miesiąca życia).

  Sterimar – woda morska na przeziębienie i alergię

  Asortyment marki obejmuje także spraye do nosa z dodatkiem manganu o właściwościach antyalergicznych. Poleca się je osobom ze skłonnością do uczuleń. W portfolio firmy mieszczą się również artykuły zapobiegające zapaleniu zatok i przeznaczone do stosowania przy przeziębieniach. Na uwagę zasługuje hipertoniczny roztwór wody morskiej z miedzią Sterimar Zatkany Nos.