Sterimar Zatkany Nos, hipertoniczny roztwór wody morskiej z miedzią, 50 ml

Spray do nosa z hipertonicznym roztworem wody morskiej oraz miedzią.

Dostępny
29,24

O produkcie: Sterimar Zatkany Nos, hipertoniczny roztwór wody morskiej z miedzią, 50 ml

100005260

Opis

Sterimar® Zatkany Nos, roztwór hipertoniczny wody morskiej wzbogacony miedzią. Polecany dzieciom i dorosłym. Produkt 100 % naturalny, bez konserwantów. Bogaty w mikroelementy o dobroczynnym działaniu.

Właściwości

Sterimar Zatkany Nos to aerozol do nosa na bazie hipertonicznego roztworu wody morskiej wzbogaconego miedzią. Cechuje się zawartością dużych ilości mikroelementów wykazujących dobroczynny wpływ na organizm. Pozwala pozbyć się zalegającej w nosie wydzieliny, eliminuje uczucie zatkania, szybko zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Dzięki temu łatwiej się oddycha. Stosowanie produktu jest bardzo proste – wystarczy ostrożnie włożyć końcówkę do górnego otworu nosowego i nacisnąć aplikator, następnie obrócić głowę w drugą stronę. Powtórzyć czynność dla drugiego otworu nosowego, a na koniec wydmuchać nos. Produkt w 100% naturalny, nie zawiera konserwantów.

Kiedy stosować Sterimar Zatkany Nos?

Aerozol Sterimar Zatkany Nos można używać w ramach profilaktyki i podczas leczenia chorób błony śluzowej nosa i zatok. Polecany na objawy przeziębienia, nieżytu błony śluzowej nosa, a także ostrego lub przewlekłego zapalenia zatok. Przeznaczony do stosowania zarówno u dorosłych, jak i dzieci.

Jak długo można stosować Sterimar Zatkany Nos?

Produkt zalecany do zastosowań profilaktycznych, zatem jest bezpieczny przy długotrwałym stosowaniu. O ewentualną poradę w tej kwestii można poprosić lekarza pierwszego kontaktu.

Jak działa Sterimar Zatkany Nos?

Sterimar Zatkany Nos udrażnia nos i ułatwia oddychanie w przebiegu infekcji górnych dróg oddechowych takich jak przeziębienie czy zapalenie zatok. Zapobiega nadkażeniom i rozwojowi grypy. Produkt dodatkowo zwiększa skuteczność leków miejscowych.

Czy stosowanie Sterimar Zatkany Nos w ciąży jest bezpieczne?

Produkt może być stosowany przez kobiety w ciąży, a także w okresie karmienia piersią.


Skład

Sterimar jest roztworem hipertonicznym  oczyszczonej wody morskiej.
23g NaCl / 1 l

Jak stosować

Delikatnie wprowadzić końcówkę aplikatora do nosa i nacisnąć podstawę aplikatora.

Dzienne spożycie

Aplikacja do każdego otworu nosa 2-6 razy dziennie w zależności od nasilenia obrzęku. Może być stosowany w każdej pozycji.

Przeznaczenie

Dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych.

Ostrzeżenia

- 100% naturalny, bez konserwantów, bogaty w mikroelementy
- Pomaga przeciwdziałać namnażaniu się bakterii*
- Wygodny w użyciu, może być stosowany w każdej pozycji

Waga

50 ml

Dystrybutor

MERCK SP. Z O.O.

Producent

Laboratoires Fumauze

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.