Strepsils

  (13)

Tabletki Strepsils są obecne na rynku od niemal siedemdziesięciu lat i przez kolejne dekady z sukcesem znajdowały sympatię następnych zadowolonych pacjentów. Dzisiaj Strepsils polecany jest przez specjalistów, lekarzy oraz skutecznie wyleczonych klientów marki.

Sortuj według

Strepsils – na ból i stan zapalny gardła

Strepsils jest marką koncernu farmaceutycznego Reckitt Benckiser. Obecnie to jeden z najbardziej rozpoznawalnych leków na ból gardła.  W czym tkwi sukces marki Strepsils? Przede wszystkim w odpowiadaniu na potrzeby pacjentów, którzy skarżą się na uporczywy ból gardła. Specjalnie opracowywane formuły pozwalają na stworzenie dedykowanych leków skupiających się na poszczególnych problemach. Chociaż na początku działania firmy tabletki Strepsils do ssania miały jedną niezmienną postać, aktualnie ofertę marki Strepsils można podzielić na kilka poszczególnych serii oraz produktów.

Strepsils Intensive i Strepsils dla dzieci

Strepsils Intensive to linia, która ma za zadanie odpowiedzieć na silny i uporczywy ból gardła dorosłych pacjentów. Znajdują się w niej dwa produkty – Strepsils w sprayu oraz Strepsils tabletki do ssania. Jak podaje producent, na rynku trudno znaleźć silniejszy produkt o działaniu przeciwbólowym na zapalenie gardła. Zwalcza zarówno sam ból, jak i stan zapalny, czyli prawdziwą przyczynę bólu. Strepsils w sprayu i tabletki z serii Strepsils Intensive są skuteczne zarówno przy przejściowych bólach gardła, jak i przy zapaleniach wirusowych oraz bakteryjnych.

Druga linia marki to pastylki Strepsils dla dzieci, czyli seria Strepsils Junior. Spraye i pastylki do ssania na ból gardła u dzieci są bezpieczne do stosowania u dzieci powyżej szóstego roku życia. Mają przyjemny owocowy smak, działają szybko i skutecznie. W krótkim czasie przynoszą wyraźną ulgę Twojemu dziecku. Co więcej, seria Strepsils dla dzieci pozbawiona jest cukru, przez co nie szkodzi zębom i jamie ustnej najmłodszych.

Strepsils z miodem i cytryną, mentolem czy pomarańczą? Wybierz smak i działanie

W ofercie marki dostępne są także produkty z głównej serii przeznaczonej do uniwersalnego użytku. Można wśród nich wyróżnić tabletki, spraye, pastylki do ssania na ból gardła Strepsils z miodem i cytryną, Strepsils z mentolem i eukaliptusem, Strepsils Immuno, Strepsils Ginger, Strepsils Truskawkowy bez dodatku cukru oraz Strepsils Pomarańczowy z witaminą C. Poza smakiem poszczególne produkty różnią się dodatkowym działaniem, które zawsze idzie w parze ze zwalczeniem bólu oraz stanu zapalnego w gardle.

Warto wiedzieć, że dla osób, które wolą unikać cukru, powstał Strepsils bez cukru. Jego działanie, podobnie jak w przypadku pozostałych produktów marki, obejmuje objawowe leczenie zapalenia jamy ustnej i gardła. Ochrona błony śluzowej, wzmocnienie odporności, wzmożone działanie antybakteryjne i antywirusowe oraz udrożnienie zatkanych kanałów oddechowych to tylko niektóre korzyści płynące ze stosowania poszczególnych produktów Strepsils. Szeroki wybór tabletek do ssania sprawia, że każdy może znaleźć lek, który dostosowany jest do jego indywidualnych potrzeb, zapewniając przy tym szybkie działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Co ważne, preparaty Strepsils mają korzystną cenę. To niedrogie, łatwo dostępne rozwiązanie dla każdego, kto narzeka na ból gardła. Sprawdź, jakie produkty Strepsils oferuje marka!