Sufrin, 60 kapsułek

Suplement diety z biosiarką, olejem pniowym i lnianym w formie kapsułek.

Dostępny
58,59

O produkcie: Sufrin, 60 kapsułek

100005291

Opis

Sufrin to suplement diety z Biosiarką.

Właściwości

Bio-siarka, ze względu na swe właściwości bierze czynny udział w procesach zachodzących w organizmie człowieka. Jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania, szczególnie na stawy, trądzik, łuszczycę, egzemę, włosy, paznokcie, zaburzenia funkcji wątroby i dróg żółciowych, białka skóry i zachwianą równowagę psychofizyczną organizmu.

Siarka organiczna, zawarta w suplemencie diety Sufrin, przyczynia się do sprawnego funkcjonowania mięśni i stawów. Substancja jest ważna również dla właściwego stanu i wyglądu skóry, włosów i paznokci. Wykazuje działanie antyseptyczne i znajduje zastosowanie w łagodzeniu problemów skórnych. Bio-siarka to składnik kolagenu i keratyny – budulców włosów, skóry i paznokci. Do dobrej kondycji pasm i cery przyczyniają się również przeciwutleniacze obecne w oleju piniowym – kolejnym składniku preparatu Sufrin.

Bio-siarka uczestniczy w licznych procesach enzymatycznych w ciele, m.in. w procesach oczyszczania zachodzących w wątrobie. Jest istotna dla prawidłowej czynności wątroby i wydzielania żółci. Siarka i olejek piniowy przyczyniają się do sprawnej pracy dróg oddechowych. Wspomniany olejek, wzbogacający formułę suplementu diety Sufrin, pochodzi z sosny Pinus Pinaster. Skład preparatu uzupełnia olej lniany. Jest on źródłem przeciwutleniaczy niwelujących wolne rodniki.

Kiedy stosować Sufrin?

Preparat Sufrin stosuje się w celu uzupełnienia diety w bioprzyswajalną siarkę. Wskazaniami do suplementacji tego składnika mogą być:

  • choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe,
  • grzybice ogólnoustrojowe i jelitowe związane z przerostem grzybów Candida,
  • stany zapalne i zakażenia grzybicze skóry i mieszków włosowych.
  • choroby skórne (łuszczyca, egzema, trądzik),
  • pogorszenie się stanu włosów, skóry i paznokci,
  • pojawienie się pierwszych oznak starzenia się organizmu i chęć opóźnienia tego procesu,
  • potrzeba usprawnienia funkcjonowania wątroby, mięśni i stawów,
  • zachwiania równowagi psychofizycznej organizmu (przemęczenie psychofizyczne, uczucie wycieńczenia),
  • chęć ochrony komórek ciała przed stresem oksydacyjnym i pobudzenia możliwości regeneracyjnych organizmu,
  • potrzeba usprawnienia pracy górnych dróg oddechowych i płuc.

Czy Sufrin pomaga na pasożyty?

Bio-siarka obecna w preparacie Sufrin wykazuje właściwości grzybobójcze, bakteriobójcze i pasożytobójcze. Przeciwdziała bakteriom chorobotwórczym i pasożytom towarzyszącym grzybicom. Może zwiększać naturalną odporność organizmu na pasożyty. Składnik przyczynia się też do sprawniejszej pracy wątroby usuwającej toksyny wytworzone przez nadmiernie rozrastające się grzyby. Stosowanie suplementu Sufrin może uzupełniać kurację stosowaną w celu zwalczania grzybic ogólnoustrojowych i jelitowych spowodowanych przerostem grzybów Candida. Przed użyciem preparatu należy jednak skonsultować się z lekarzem.

Czy Sufrin pomaga na stawy?

Sufrin zawiera bio-siarkę, która uczestniczy w powstawaniu chondroityno-siarczanów – składników mazi stawowej. Siarka jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju chrząstek stawowych i ścięgien oraz ich właściwej regeneracji. Przyczynia się do sprawnego funkcjonowania stawów, ścięgien i mięśni. Bio-siarka wykorzystana w suplemencie diety ma ponadto właściwości przeciwzapalne, dlatego może przyczynić się do ograniczenia dolegliwości bólowych związanych ze stanami zapalnymi stawów. Stosowanie preparatu na stawy warto jednak wcześniej skonsultować ze swoim lekarzem.


Tabela

Skład zalecanej porcji dziennej (3 kapsułki):

Olej piniowy 300 mg
Związki bioprzyswajalnej siarki 60 mg
Olej lniany 15 mg

Skład

Składniki: olej terpentynowy z sosny Pinus Pinastr Ait, związek siarki bioprzyswajalnej, olej lniany, otoczka kapsułki: żelatyna i glicerol- substancje wspomagające.

1 kapsułka zawiera: oleje terpentynowy z sosny Pinus Pinaster Ait 100mg, związki siarki bioprzyswajalnej 20mg, olej lniany 5mg.


Jak stosować

Preparat należy przyjąć przed posiłkiem, obficie popijając wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: należy przyjmować od 1 do 3 kapsułek dziennie.


Ostrzeżenia

Stosowanie preparatu może powodować wzdęcia, łagodne rozwolnienie, ewentualnie okresowe pojawienie się wyprysków będących rezultatem oczyszczania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Waga

7,5 g netto


Dystrybutor

PW EVIMAX Biuro Importowo-Handlowe, ul. Malczewskiego 4, ul. Traugutta 62

Producent

Laboratoire du Dr. J. Lefevre-France

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.