Swanson Kwas kaprylowy, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: SWANSON

Suplement diety zawiera kwas kaprylowy, który wspomaga walkę z drożdżakami.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

30,62

O produkcie: Swanson Kwas kaprylowy, suplement diety, 60 kapsułek

100007083

Opis

Kwas kaprylowy 600 mg. Suplement diety.

Właściwości

Suplement Swanson Kwas Kaprylowy opracowano z myślą o osobach chcących uzupełnić dietę w składniki wspomagające prawidłowe działanie organizmu i hamowanie rozwoju drożdżaków i Candida albicans. Mogą sięgnąć po niego pacjenci zmagający się z trądzikiem i stanami zapalnymi skóry oraz cierpiący na schorzenia takie jak np. kandydoza układu pokarmowego i jelit czy nieswoiste zapalenie jelita grubego. Preparat zaleca się też suplementować w celu ograniczenia łaknienia cukrów i kontrolowania apetytu oraz wspomagania leczenia pleśniawek w jamie ustnej. Opakowanie produktu zawiera 60 kapsułek, co wystarcza na ok. miesiąc stosowania. Każda porcja dzienna (2 kapsułki) dostarcza 1200 mg kwasu kaprylowego (Acidum caprylicum, caprylic acid).

Zawarty w wyrobie kwas kaprylowy (oktanowy) to naturalny składnik tłuszczów roślinnych i zwierzęcych (np. oleju kokosowego, oleju palmowego, mleka koziego) zaliczający się do średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (MCT). Wykazuje liczne właściwości prozdrowotne, jednak jest szczególnie doceniany z uwagi na zdolność do rozpuszczania błon komórkowych drożdży (np. Candida albicans). Przyczynia się do obumierania niekorzystnych mikroorganizmów wywołujących kandydozę i stany zapalne.

Kwas kaprylowy w podobny sposób oddziałuje na komórki bakteryjne. Biorąc udział w niszczeniu ich ścian komórkowych, pomaga pozbyć się drobnoustrojów odpowiadających za choroby układu pokarmowego. Oprócz tego kwas kaprylowy wspomaga prawidłowe działanie żołądka, jelit i pozostałych narządów odpowiadających za trawienie. Wspiera naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w jelitach i sprzyja gojeniu owrzodzeń błony śluzowej jelit. Wpływa na redukowanie stanów zapalnych i poprawę funkcji absorpcyjnych jelit. Dodatkowo przyczynia się do łagodzenia objawów biegunki.

Jak działa Swanson Kwas Kaprylowy?

Składniki preparatu Swanson Kwas Kaprylowy pomagają uzupełnić dietę w kwas kaprylowy. Pamiętaj, że stosowanie produktu nie może stanowić alternatywy dla zdrowego i odpowiedniego żywienia.

Jak stosować Swanson Kwas Kaprylowy?

Spożywaj 1 kapsułkę suplementu diety Swanson Kwas Kaprylowy 2 razy dziennie. Porcję produktu połknij przed jedzeniem i popij wodą. Nie przekraczaj rekomendowanej dobowej ilości preparatu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Swanson Kwas Kaprylowy?

Suplement diety nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.


Tabela

1 kapsułka zawiera 600 mg kwasu kaprylowego.

Skład

kwas kaprylowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująja wilgoć: glicerol, woda oczyszczona

Jak stosować

Jedna kapsułka dwa razy dziennie przed jedzeniem.

Ostrzeżenia

Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Producent

Swanson

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.