Swanson Saw Palmetto, 540 mg, suplement diety, 250 kapsułek

Marka: SWANSON

Suplement diety, który zawiera w swoim składzie owoc palmy sabałowej.

Wielkość opakowania - kapsułki
Dostępny
46,99

O produkcie: Swanson Saw Palmetto, 540 mg, suplement diety, 250 kapsułek

100012624

Opis

Suplement diety zawierający w składzie owoc palmy sabałowej. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Właściwości

Swanson Saw Palmetto to suplement diety stworzony na bazie naturalnych owoców palmy sabałowej skierowany głównie do mężczyzn. Zalecany w przypadku przedwczesnego łysienia, a także celem wsparcia dla utrzymania zdrowia prostaty. Wyciąg z palmy sabałowej znacznie podnosi poziom testosteronu w organizmie, dlatego określany jest mianem naturalnego afrodyzjaku. Efektywnie podnosi męskie libido oraz poprawia funkcje seksualne. Preparat przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych, rekomendowany dla mężczyzn po 45. roku życia.

Zawarta w produkcie Swanson Saw Palmetto palma sabałowa to niezwykle cenny składnik roślinny o udokumentowanych prozdrowotnych właściwościach. Pozyskany z jej owoców ekstrakt znajduje zastosowanie w łagodzeniu problemów związanych z rozrostem gruczołu krokowego. Stosowanie palmy sabałowej zalecane jest w przypadku występowania zaburzeń mikcji (oddawania moczu) u osób z przerostem prostaty. Roślina usprawnia przepływ moczu, zmniejszając jego zaleganie w pęcherzu. Dodatkowo wspiera w walce z objawami przerostu prostaty takimi jak:

  • pieczenie i ból przy oddawaniu moczu,
  • uczucie parcia na mocz, częstomocz,
  • moczenie nocne,
  • nawracające stany zapalne cewki moczowej.

Swanson Saw Palmetto działa antyandrogenicznie i estrogennie, a także spowalnia przemianę testosteronu w dihydrotestosteron (DHT), którego nieprawidłowe działanie skutkuje rozrostem gruczołu krokowego. DHT niekorzystnie wpływa też na stan mieszków włosowych, dlatego właśnie wykorzystana do produkcji preparatu palma sabałowa wykazuje skuteczność w leczeniu łysienia androgenowego, które dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

Kiedy brać Swanson Saw Palmetto?

Suplement diety stosować można w przypadku przedwczesnego łysienia u mężczyzn. Wtedy włosy stają się słabe i cienkie, dodatkowo przesuwa się ich linia, przez co tworzą się tzw. zakola. Po preparat sięgnąć można także celem łagodzenia objawów związanych z rozrostem gruczołu krokowego.

Jak działa Swanson Saw Palmetto?

Zawarta w suplemencie diety palma sabałowa wykazuje dobroczynny wpływ na gruczoł krokowy u mężczyzn, wspiera dodatkowo prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego. Surowiec pomaga w walce z najczęstszymi dolegliwościami związanymi z przerostem prostaty.

Czy stosowanie Swanson Saw Palmetto w ciąży jest bezpieczne?

Ciąża stanowi przeciwwskazanie do stosowania preparatu. Nie jest zalecany również dla kobiet w okresie karmienia piersią.


Tabela

1 kapsułka zawiera 540mg Palma sabałowa (Serenoa repens) (owoce)

Skład

Składniki: Saw palmetto, otoczka kapsułki: żelatyna.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: jedna kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dla dzieci poniżej 12-tego roku życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

SWANSON HEALTH PRODUCTS
ND 58180 Fargo, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.