Qmed Swivel Seat Cushion poduszka obrotowa

Dostępny
84,99

O produkcie: Qmed Swivel Seat Cushion poduszka obrotowa

100050950

Opis

Qmed Swivel Seat Cushion poduszka obrotowa zapewni lepszy komfort podczas długotrwałego siedzenia. Zapewnia pełen zakres ruchu – 360° – dając możliwość swobodnej zmiany kierunku. Jest rekomendowana osobom przebywającym wiele godzin w pozycji siedzącej oraz jako wsparcie w opiece nad seniorem.


Właściwości

  • Wykonana z pianki memory foam (pianki leniwej z pamięcią kształtu).
  • Miękka i elastyczna.
  • Wypełnienie zawiera dodatek włókna bambusowego i żelu chłodzącego.
  • Zdejmowana poszewka poliestrowa, którą można prać.
  • Rozmiar: 39 x 5 cm
  • Gęstość pianki: 40 kg/m3
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Poduszka obrotowa Qmed Swivel Seat Cushion przyda się każdemu, kto większość dnia spędza w pozycji siedzącej, narażając kręgosłup na duże obciążenia i uszkodzenia. Została zaprojektowana w taki sposób, by pozwalać na pełen obrót na fotelu. Zapewnia 360° zakresu ruchu. Dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając komfort. Ma antypoślizgową powierzchnię, dzięki której leży stabilnie i nie przesuwa się na fotelu czy krześle w trakcie użytkowania.

Miękka poduszka obrotowa Qmed Swivel Seat Cushion będzie pomocna w przypadku osób mających trudności ze swobodnym wykonywaniem obrotów ciała. Jest rekomendowana także osobom niepełnosprawnym oraz jako wsparcie podczas zajmowania się osobą starszą lub schorowaną. Pozwoli na wygodniejszą opiekę nad seniorem oraz na sprawniejsze przeniesienie na wózek. Używanie poduszki jest także wskazane w profilaktyce odleżyn czy schorzeń spowodowanych zbyt długotrwałym przebywaniem w pozycji siedzącej.


Skład

Wypełnienie: PU z węglem bambusowym
Poszewka (góra): 100% poliester;
Poszewka (boki): 100% poliester Mesh z elastycznym wykończeniem
Spód: plastik

Przeznaczenie

Zalecenia do odciążania kręgów szyjnych w celu zachowania naturalnej krzywizny kręgosłupa

Waga

1102 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.