Synchroline Rosacure Fast, emulsja żelowa do skóry naczynkowej, 30 ml

Żelowa emulsja do skóry twarzy, łagodzi pieczenie, świąd i kłucie.

Dostępny
75,66

O produkcie: Synchroline Rosacure Fast, emulsja żelowa do skóry naczynkowej, 30 ml

100004865

Opis

ROSACURE fast - emulsja-żel do twarzy.

Właściwości

Emulsja Synchroline Rosacure Fast to produkt postaci kremowo-żelowej. Jej właściwości bazują na połączeniu 3 składników aktywnych — kwasu poliglutaminowego, butylocykloheksanolu i MSM. Dzięki ich zawartości preparat pomaga łagodzić istniejące stany zapalne i zapobiegać powstawaniu nowych. W recepturze znajduje się też kwas hialuronowy i proteiny soi. Skład wzbogacono o emolienty zapewniające odpowiedni poziom nawilżenia.

  • Kwas poliglutaminowy (PGA) stymuluje samoczynny proces odbudowy naskórka i przepływ wody ze skóry właściwej do warstwy rogowej (TEWL).
  • Butylocykloheksanol to inhibitor hamujący aktywność receptorów TRPV1 odpowiedzialnych za stan zapalny skóry naczynkowej.
  • MSM to organiczny związek siarki o właściwościach przeciwstarzeniowych i odbudowujących. Wspomaga walkę z wolnymi rodnikami. Jednocześnie wspiera utrzymanie bariery naczyniowej z widocznymi zmianami typowymi dla trądziku.
  • Kwas hialuronowy i proteiny soi wspomagają zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Jak działa emulsja Synchroline Rosacure Fast?

Emulsja przynosi ekspresowe uczucie ulgi. Koi i łagodzi dyskomfort związany z trądzikiem różowatym objawiający się kłuciem, pieczeniem i świądem. Wzmacnia też naturalne mechanizmy ochronne skóry.

Jak często stosować emulsję Synchroline Rosacure Fast?

Stosuj produkt raz dziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Przy silnych objawach trądziku różowatego i nasilonym uczuciu dyskomfortu możesz stosować preparat 2 razy dziennie.

Kiedy stosować emulsję Synchroline Rosacure Fast?

Formułę produktu opracowano z myślą o osobach mających cerę naczyniową oraz cierpiących na trądzik różowaty w fazie rumieniowo-teleangiektatycznej i grudkowo-krostkowej.

Jak długo można stosować emulsję Synchroline Rosacure Fast?

Możesz stosować emulsję przez dowolnie długi okres.

Czy stosowanie emulsji Synchroline Rosacure Fast w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Nie ma informacji na temat bezpieczeństwa stosowania emulsji u kobiet w ciąży i karmiących piersią.


Skład INCI

Składniki aktywne: MSM, kwas poliglutaminowy, butylocykloheksanol, kwas hialuronowy, proteiny soi
Nie zawiera parabenów.
Produkt może mieć zapach ze względu na komponenty w nim zawarte , ale nie posiada dodatkowego składnika w postaci perfum.

Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Przeznaczenie

Emulsja o żelowej konsystencji charakteryzująca się szybkim i silnym działaniem łagodzącym, odświeżającym i ochronnym przeznaczona do skóry z rosacea w fazie rumieniowej z teleangiektazjami oraz w fazie grudkowo-krostkowej.

Pojemność

30 ml

Seria

Rosacure

Producent

General Topics s.r.l.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.