Syoss

  (4)

Syoss to marka kosmetyków do pielęgnacji i koloryzacji włosów, która powstała w 1977 roku w japońskim mieście Osaka. Na międzynarodowym rynku kosmetycznym Syoss pojawiło się w 2008 roku i od tamtej pory zyskuje coraz szersze zainteresowanie wśród osób dbających o zdrowie oraz piękny wygląd włosów.

Sortuj według

  Syoss – pielęgnacja, stylizacja i koloryzacja włosów na najwyższym poziomie

  Wielu osobom wydaje się, że profesjonalna pielęgnacja włosów jest możliwa wyłącznie w ekskluzywnych salonach fryzjerskich, w których doświadczeni fryzjerzy i styliści dbają o wygląd i kondycję naszych włosów. Marka Syoss od wielu lat udowadnia jednak, że o włosy możemy dbać również bez wychodzenia z domu. Nowatorskie receptury, zaawansowane technologie i bogactwo naturalnych składników inspirowanych naturą – oto kosmetyki do włosów Syoss, które na dobre zrewolucjonizowały światową branżę fryzjerską.

  Syoss stawia na jakość i wszechstronność, czego dowodem jest szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, które bardzo dobrze radzą sobie w przypadku wszystkich typów włosów. Korzystanie z pełnego wachlarza produktów Syoss gwarantuje włosom maksymalne odżywienie, regenerację, zdrowy wygląd i naturalny połysk. Niezwykła wydajność w połączeniu z wysoką skutecznością sprawiają, że kosmetyki Syoss są od wielu lat polecane przez profesjonalnych fryzjerów z całego świata.

  Syoss – kosmetyki, które warto poznać

  Asortyment kosmetyków Syoss jest na tyle zróżnicowany, że każdy może znaleźć w nim takie produkty, które pozwolą mu na kompleksową pielęgnację włosów. Do dyspozycji klientów pozostają m.in. preparaty do oczyszczania i pielęgnacji włosów, jak również te, które umożliwiają sprawne utrwalenie oraz koloryzację. Co ważne, nad tworzeniem ich receptur czuwają doświadczeni styliści fryzur, którzy na co dzień zajmują się włosami swoich klientów.

  Nie wiesz, jakie kosmetyki Syoss wybrać? W asortymencie marki znajdują się m.in.: