Tena Lady Extra Plus. specjalistyczne podpaski, 16 sztuk

Marka: TENA

Specjalistyczne podpaski wchłaniające płyn i neutralizujące zapach.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

23,90

O produkcie: Tena Lady Extra Plus. specjalistyczne podpaski, 16 sztuk

100005421

Opis

TENA Lady Extra Plus ze strefą InstaDRY zapewniającą szybkie wchłanianie dają pewność i poczucie bezpieczeństwa. Specjalistyczne podpaski, które zapewniają suchość i wygodę. Błyskawicznie wchłaniają płyn i wiążą go wewnątrz, co daje pewność i uczucie komfortu. Specjalistyczne podpaski TENA Lady mają system Fresh Odour Control z unikalnymi mikroperełkami, które zamykają płyn i chronią przed nieprzyjemnym zapachem. Dzięki TENA będziesz czuć się świeżo i pewnie. Wsad Dry Fast Core skutecznie izoluje wilgoć wewnątrz podpaski.

Właściwości

  • Chłonność specjalistycznych podpasek TENA Lady jest kilka razy wyższa niż tradycyjnych;
  • System Fresh Odour Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu;
  • Mikroperełki wiążą płyn wewnątrz i skutecznie izolują wilgoć co zapewnia uczucie suchości;
  • Jedwabiście miękkie i delikatne dla skóry.

Podpaski specjalistyczne Tena Lady Extra mają długość 34 cm. Zostały zapakowane pojedynczo, dzięki czemu można wygodnie nosić je w kieszeni lub torebce, a po zużyciu bez problemu wyrzucić. Artykuły higieniczne przebadano dermatologicznie. Są przyjazne dla skóry i nie zawierają środków zapachowych. Dzięki delikatności, dobremu dopasowaniu do ciała i właściwościom chłonnym produkty odpowiadają potrzebom kobiet, które prowadzą aktywny tryb życia i nie chcą, aby problem nietrzymania moczu je ograniczał.

Producent podpasek angażuje się w ekologiczne inicjatywy takie jak Program TENA Protects. Stara się krok po kroku zmniejszać ślad węglowy swoich produktów i usług o 50% do 2030 roku. Marka przyczynia się w ten sposób do zrównoważonego rozwoju planety. Jedną z decyzji, które prowadzą do wspomnianego celu, jest przechodzenie całkowicie na odnawialną energię elektryczną w fabrykach TENA.

Czy Tena Lady Extra Plus dobrze chłoną wilgoć?

Specjalistyczne podpaski mają strefę InstaDRY™ szybko wchłaniającą płyn oraz bardzo chłonny wkład, który zamyka wilgoć wewnątrz podpaski i utrzymuje ją z dala od skóry. Dzięki wspomnianym rozwiązaniom produkty chronią przed przeciekaniem i zapewniają komfortowe uczucie suchości.

Kiedy stosować specjalistyczne podpaski Tena Lady Extra Plus?

Podpaskizaleca się stosować przy lekkim i średnim stopniu nietrzymania moczu. Podpaski znajdują też zastosowanie w okresie połogu. Zapewniają dyskretną ochronę przed przeciekaniem, absorbują płyny i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Jeżeli potrzebuje się produktu o jeszcze większym stopniu chłonności, odpowiednim  rozwiązaniem mogą być Tena Pants Plus.

Czy podpaski Tena Lady Extra Plus dobrze się dopasowują?

Tak, podpaski dobrze dopasowują się do kształtu ciała, dlatego że mają elastyczne boki. Produkty zapewniają ochronę przed przeciekaniem, a zarazem są dyskretne i wygodne w noszeniu. Podpaski dają pełną swobodę ruchów, jednocześnie pozostając na odpowiednim miejscu. Dodatkowo delikatna powłoka akcesoriów będzie chronić wrażliwą skórę okolic intymnych przed podrażnieniami.


Jak stosować

Przyklejane do bielizny.

Przeznaczenie

Odpowiednie w nietrzymaniu moczu oraz w połogu. Poziom chłonności: 5/8.

Dystrybutor

SCA Hygiene Sp. z o.o., ul. Puławska 435A, 02-801 Warszawa

Producent

SCA Hygiene Products AB

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.