Tena Pants Proskin Super, majtki chłonne, rozmiar M, 80-110 cm, 30 sztuk

Marka: TENA
51,79
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100019306

Pieluchomajtki TENA Slip ProSkin Super to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu.

Producent

Essity Poland Sp. z o.o

Przeznaczenie

 Średnie i ciężkie nietrzymaniu moczu.

Jak stosowaćWłaściwości

TENA Slip ProSkin przeznaczone są dla osób leżących lub niesamodzielnych. Zapewniają Potrójną Ochornę przed przeciekaniem, długotrwałą suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry.

Technologia FeelDry AdvancedTM użyta w ich produkcji zapewnia szybsze wchłanianie moczu i zamknięcie go z dala od skóry.

Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których wykonany jest produkt, zapewniają komfort i wspierają zdrowie skóry.

Produkty TENA Slip ProSkin zostały przebadane i otrzymały akredytację Skin Health Alliance - wiodącej, niezależnej instutycji zrzeszającej ekspertów zajmujących się zdrowiem skóry. Otrzymanie akredytacji Skin Health Alliance wymaga spełnienia szeregu rygorystycznych wymagań dotyczących wpływu produktu na zdrowie skóry. Akredytacja Skin Health Alliance daje pewność, że produkty TENA Slip ProSkin są przyjazne dla skóry.

TENA Slip ProSkin są testowane dermatologicznie. Pieluchomajtki TENA Slip ProSkin są wykonane z delikatnego i miękkniego materiału, który zapewnia komfort i zapobiega podrażnieniom. Posiadają szerokie przylepcorzepy wielokrotnego zapinania i odpinania.

Dzięki systemowi Odour Neutralizer neutralizują nieprzyjemny zapach.

Dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refunda

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.