Tena Soft Wipe, chusteczki oczyszczające suche, 135 sztuk

Marka: TENA
Dostępny
31,01
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100011035

Chusteczki oczyszczające TENA Soft Wipe dzięki odpowiednio dobranej grubości oraz delikatnemu materiałowi dbają o skórę osób starszych w połączeniu z pianką lub kremem myjącym TENA.

Pojemność

135 chusteczek

Producent

Tena

Przeznaczenie

Delikatna pielęgnacja skóry osób starszych. Stosowane przede wszystkim do pielęgnacji skóry w okolicy krocza osób cierpiących na nietrzymanie moczu, zwłaszcza przy zmianie produktu chłonnego. Mogą być używane również przy pielęgnacji całego ciała.

Seria

Skin Care

Skład INCI

 

Właściwości

Wszechstronna pielęgnacja skóry
Przeznaczona przede wszystkim do częstej pielęgnacji skóry okolic krocza podczas zmiany produktów chłonnych u podopiecznego, ale doskonała też do oczyszczania skóry całego ciała.

Wytrzymała i chłonna
Bardzo chłonna, nie pozostawia włókien, wytrzymała zarówno na sucho, jak i po zamoczeniu.

Delikatna i miękka
Do używania na mokro lub sucho z produktami TENA Wash Cream lub Wash Mousse — zapewnia codziennie uczucie niezwykłej miękkości.

Szybka i łatwa w użyciu
Jednorazowe chusteczki dostępne w poręcznym opakowaniu — szybkie i łatwe w użyciu, idealne do higieny osobistej.

Higieniczna
Pozwala uniknąć ryzyka przeniesienia zakażenia przez ręczniki wielorazowe.

Dyspenser obsługiwany jedną ręką
Specjalnie zaprojektowane opakowanie z wygodnym dyspenserem obsługiwanym jedną ręką zapewnia, że chusteczki i rękawice pozostają świeże i czyste. Produkty są wyciągane po jednej sztuce, co minimalizuje ryzyko kontaktu między nimi i zapobiega przenoszeniu zarazków.

catalog.Warning: catalog.images are for information only.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.