Termcool, żel, 30 g

Dostępny
14,89

O produkcie

100017444

Żel chłodzący po oparzeniu.

Właściwości

Żel zastosowany bezpośrednio po oparzeniu, wykazuje natychmiastowe działanie chłodzące, w wyniku czego odczuwanie bólu w miejscu oparzenia jest dużo mniejsze.

Skład

Aqua, Alcohol, Menthol, Benzyl Alcohol (and) Menthyl 4-hydroxybenzoate (and) Propyl 4-hydroxybenzoate, Carbomer, Sodium Hydroxide.

Jak stosować

Na oparzoną skórę nałożyć możliwie szybko warstwę żelu o grubości 2-3 mm. W razie potrzeby zaleca się usunięcie pozostałości nałożonego wcześniej żelu i naniesienie kolejnej warstwy. Gdy potrzebna jest rada lub dodatkowa informacja należy zgłosić się do lekarza. Po każdorazowym użyciu szczelnie zamknąć opakowanie.

Przeznaczenie

Żel można stosować na

- oparzenia I stopnia spowodowane płomieniem, wrzątkiem lub parą, a także powstałe na skutek nadmiernego opalania i korzystania z solarium,

- stłuczenia,

- siniaki.

Ostrzeżenia

Nie stosować preparatu w przypadku pojawienia się ran lub pęcherzy.Unikać kontaktu żelu z oczami i błonami śluzowymi.Nie należy stosować preparatu u dzieci do 36 miesiąca życia. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie używać jeżeli opakowanie jest uszkodzone.Przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.Przechowywać w temperaturze powyżej 8oC.

Możliwe skutki uboczne

U szczególnie wrażliwych osób może wystąpić przejściowe podrażnienie skóry.

Producent

EMO-FARM
Łódzka 52
Ksawerów

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.