Termcool, żel, 30 g

Dostępny
14,35
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100017444

Żel chłodzący po oparzeniu.

Możliwe skutki uboczne

U szczególnie wrażliwych osób może wystąpić przejściowe podrażnienie skóry.

Ostrzeżenia

Nie stosować preparatu w przypadku pojawienia się ran lub pęcherzy.Unikać kontaktu żelu z oczami i błonami śluzowymi.Nie należy stosować preparatu u dzieci do 36 miesiąca życia. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie używać jeżeli opakowanie jest uszkodzone.Przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.Przechowywać w temperaturze powyżej 8oC.

Producent

EMO-FARM
Łódzka 52
Ksawerów

Przeznaczenie

Żel można stosować na

- oparzenia I stopnia spowodowane płomieniem, wrzątkiem lub parą, a także powstałe na skutek nadmiernego opalania i korzystania z solarium,

- stłuczenia,

- siniaki.


Skład

Aqua, Alcohol, Menthol, Benzyl Alcohol (and) Menthyl 4-hydroxybenzoate (and) Propyl 4-hydroxybenzoate, Carbomer, Sodium Hydroxide.

Jak stosować

Na oparzoną skórę nałożyć możliwie szybko warstwę żelu o grubości 2-3 mm. W razie potrzeby zaleca się usunięcie pozostałości nałożonego wcześniej żelu i naniesienie kolejnej warstwy. Gdy potrzebna jest rada lub dodatkowa informacja należy zgłosić się do lekarza. Po każdorazowym użyciu szczelnie zamknąć opakowanie.

Właściwości

Żel zastosowany bezpośrednio po oparzeniu, wykazuje natychmiastowe działanie chłodzące, w wyniku czego odczuwanie bólu w miejscu oparzenia jest dużo mniejsze.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.