Termofor Gumowy Sanity 2 l w pokrowcu, 1 sztuka

Marka: SANITY
21,92
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100008756

Wykonany z wysokiej jakości naturalnej gumy, z ryflowanymi ściankami. Stosowany w celach leczniczych i profilaktycznych do ogrzewania ciała i łagodzenia dolegliwości bólowych. Przed użyciem zapoznaj się z niniejszą instrukcją obsługi i postępuj zgodnie z zaleceniami.

Możliwe skutki uboczne

Nie zanotowano. 

Ostrzeżenia

Uwaga: zastosowanie gorącej wody o temperaturze powyżej 70°C skraca żywotność termoforu, może spowodować jego uszkodzenie i w konsekwencji doprowadzić do oparzenia. Nie podgrzewaj w kuchence mikrofalowej. Zachowaj instrukcję użytkowania.

Producent

ALBERT-POLSKA

Przeznaczenie

Stosowany w celach profilaktyczno-leczniczych do miejscowego ogrzewania ciała pacjenta.

Skład

Wykonany z wysokiej jakości naturalnej gumy, z ryflowanymi ściankami.

Jak stosować

Przygotuj ciepłą wodę o temperaturze ok. 50° Nie stosuj wrzątku oraz wody mogącej wywołać oparzenie. Odkręć zakrętkę i powoli napełnij termofor wodą do ¾ jego objętości. W trakcie napełniania trzymaj termofor za szyjkę w pozycji pionowej.Pozbądź się nadmiaru powietrza, poprzez powolne przechylanie termoforu, aż do momentu, w którym w jego wylocie będzie widoczna woda. Dla wygody możesz oprzeć termofor na płaskiej powierzchni.Zakręć dokładnie kurek i sprawdź jego szczelność odwracając termofor do dołu. Następnie załóż pokrowiec.

Właściwości

Stosowany w celach leczniczych i profilaktycznych do ogrzewania ciała i łagodzenia dolegliwości bólowych.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.