Tech-Med TMB- COMPACT, termometr bezdotykowy, 1 sztuka

Bezdotykowy termometr na podczerwien. Czas pomiaru ok. 1 s. Na baterie AAA.

Dostępny
78,19
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: Tech-Med TMB- COMPACT, termometr bezdotykowy, 1 sztuka

100034208

Opis

Termometr bezdotykowy na podczerwień.


Właściwości

Termometr bezdotykowy Tech-Med TMB-COMPACT to łatwe w obsłudze urządzenie wykorzystujące technologię podczerwieni do wykonywania pomiaru temperatury. Ma czytelny i podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCD. Zapewnia wysoką precyzję i dobrą efektywność. Doskonale spisuje się w różnych warunkach i pozwala poznać temperaturę ciała w zakresie od 32°C do 42°C i przedmiotów w zakresie od 0°C do 100°C.

Wiele osób zastanawia się, jak wybrać termometr, aby był wysoce użyteczny i jednocześnie wydajny. Produkt Tech-Med TMB-COMPACT ma funkcję pamięci z zachowaniem wartości z 32 ostatnich pomiarów. Dzięki temu pozwala na przeanalizowanie wcześniejszych wyników, co przydaje się zwłaszcza przy kilkudniowej chorobie. Ponadto podczas tworzenia urządzenia zadbano o optymalizację jego pracy. Dlatego termometr wyłącza się automatycznie po 30 sekundach, co umożliwia maksymalne wydłużenie żywotności baterii.

W zestawie znajduje się termometr, 2 baterie AAA, woreczek przeznaczony do przechowywania urządzenia, instrukcja obsługi i 2-letnia gwarancja.

Jak działa termometr Tech-Med TMB-COMPACT?

Termometr umożliwia pomiar temperatury ciała na czole i temperatury przedmiotów, np. mleka w butelce lub wody w wanience.

Kto może korzystać z termometru Tech-Med TMB-COMPACT?

Termometr Tech-Med TMB-COMPACT pozwala zmierzyć temperaturę u niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

Czy termometr Tech-Med TMB-COMPACT ma wymienną baterię?

Termometr jest zasilany 2 wymiennymi bateriami AAA.


Skład

Skład zestawu:

-Termometr
-2 baterie AAA
-Woreczek do przechowywania urządzenia
-Instrukcja obsługi w języku polskim
-Gwarancja: 24 miesiące


Przeznaczenie

Termometr przeznaczony jest do pomiaru temperatury powierzchni ciała na czole dla niemowląt/małych dzieci i osób dorosłych bez kontaktu z ludzkim ciałem. Termometr może być również wykorzystany do pomiaru temperatury butelki niemowlęcia lub kąpieli albo temperatury pokojowej (przy zastosowaniu trybu przedmiot/object).


Dystrybutor

TECH-MED TECHNIKA MEDYCZNA B.WÓJCIK SP.J.

Producent

TECH-MED Technika Medyczna B. Wójcik Sp.J.
Chmielna 98
00-801 Warszawa


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.