Tech-Med TM-F03BB, termometr bezdotykowy, 1 sztuka

Dostępny
72,33

O produkcie: Tech-Med TM-F03BB, termometr bezdotykowy, 1 sztuka

100034104

Opis

Termometr bezdotykowy na podczerwień.


Właściwości

-Najwyższa dokładność, wiarygodność, szybkość pomiaru
-Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury ciała
-Funkcja pamięci z zachowaniem wartości 32 ostatnich wyników pomiaru
-Podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCD
-Niewielki rozmiar, przemyślana konstrukcja i wygodna obsługa

Termometr bezdotykowy Tech-Med F03BB na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż tradycyjne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze lub douszne. Jest rzeczywiście „bezkontaktowym” termometrem. Umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Dzięki F03BB nie ma potrzeby wprowadzania sondy termometru do jakiejkolwiek części ciała twojego niemowlęcia. Śpiące niemowlę nie obudzi się podczas kiedy termometr będzie w użyciu ani nie odczuje żadnego dyskomfortu podczas jego użycia kiedy nie śpi.

Podstawowe cechy termometru bezdotykowego Tech-Med F03BB

-Urządzenie służące do pomiaru temperatury ciała (przy użyciu procesu dynamicznej korekcji uwzględniającej temperaturę otoczenia względem temperatury ciała) lub powierzchni wybranego przedmiotu.
-Pomiary przeprowadzane są wyłącznie przy użyciu sondy na podczerwień Heimann do pomiaru temperatury, o wysokim stopniu dokładności pomiaru i stabilnym działaniu.
-Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury ciała.
-Funkcja pamięci z zachowaniem wartości 32 ostatnich wyników pomiaru.
-Podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCD.
-Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
-Tryb automatycznego oszczędzania energii; termometr wyłącza się, jeśli nie jest używany.
-Niewielki rozmiar, przemyślana konstrukcja i wygodna obsługa.
-Wybór trybu pomiaru temperatury na czole lub powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej niż 100°C i emisyjności równej 0,95.
-Termometr bezdotykowy Tech-Med F03BB w odróżnieniu od innych elektronicznych termometrów umożliwia pomiar temperatury bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wymianą jednorazowych kapturków bądź też przeprowadzania procesu dezynfekcji, a jednocześnie w sposób całkowity eliminuje możliwość przenoszenia drobnoustrojów. Dzięki zastosowaniu funkcji bezdotykowego mierzenia temperatury, dokonujemy bardzo łatwo i bezinwazyjnie pomiarów temperatury u dzieci.

-Tech-Med F03BB to nowoczesny termometr, w którym zastosowano technologię pomiaru na podczerwień Termometr charakteryzuje się wysoką dokładnością. Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie dokładnego pomiaru temperatury trwa zaledwie 1 sekundę. Ergonomiczny wyświetlacz LCD zapewnia łatwy odczyt wyniku. Dzięki zastosowaniu podświetlanego ekranu możemy dokonywać i odczytywać wyniki w nocy.

Funkcja pamięci pozwala na wyświetlenie wartości 32 ostatnich wyników po wciśnięciu odpowiedniego przycisku. Sygnał dźwiękowy oznacza zakończenie pomiaru i możliwość odczytu wartości temperatury na wyświetlaczu. Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury, przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest wyższa od ustawionej termometr generuje alarm ostrzegający użytkownika o potencjalnej gorączce. Funkcja automatycznego wyłączania zmniejsza zużycie baterii. Obudowa jest wykonana z trwałego plastiku, zapewniającego najwyższy poziom ochrony urządzenia, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wyjątkowy ,innowacyjny i ergonomiczny kształt. Poprawne użycie termometru wymaga starannego zapoznania się z instrukcją obsługi.

-Termometr służy do pomiaru temperatury na czole, temperatury przedmiotów (np.mleka w butelce)
-Czas pomiaru: ≤ 1 sekundy
-Podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCD
-Wybór trybu pomiaru temperatury na czole lub powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej niż 110°C i emisyjności równej 0,95.
-Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
-Funkcja pamięci z zachowaniem wartości 32 ostatnich wyników pomiaru.
-Zakres pomiaru: temperatura ciała: 22,0°C – 42,9°C / 71,6°F – 109,0°F.
-Zakres pomiaru: temperatura powierzchni: 0,0°C – 100,0°C / 32,0°F – 212,0°F.
-Margines błędu pomiaru: w standardowych warunkach otoczenia: ±0,3°C.
-Odległość od miejsca dokonywania pomiaru na czole: 5–10 cm.
-Tryb oszczędzania energii automatyczne wyłączenie: po upływie 6 s.
-Funkcja alarmu w wypadku podwyższonej temperatury ciała
-Zasilanie: DC3 V (baterie AA/2 sztuki).
-Pobór mocy: ≤ 50mW.
-Podstawowe wymiary: 148mm × 43mm × 87mm (długość × szerokość × wysokość).
-Masa netto: 120 g (bez baterii).
-Standardowe warunki działania urządzenia:
-Temperatura robocza otoczenia: 16°C - 40°C.
-Wilgotność względna:≤85%.
-Emisyjność: 0,95.


Skład

Skład zestawu:

-Termometr
-2 baterie AA
-Instrukcja obsługi w języku polskim
-Gwarancja: 36 miesięcy


Przeznaczenie

Urządzenie służące do pomiaru temperatury ciała (przy użyciu procesu dynamicznej korekcji uwzględniającej temperaturę otoczenia względem temperatury ciała) lub powierzchni wybranego przedmiotu.


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.