Diather Test Helicobacter Pylor, domowy test do wykrywania zakażenia bakterią H. pylori, 1 sztuka

Domowy test do samodzielnego wykrywania bakterii h.pylori w kale.

Dostępny
17,55

O produkcie: Diather Test Helicobacter Pylor, domowy test do wykrywania zakażenia bakterią H. pylori, 1 sztuka

100022382

Opis

Domowy, kasetkowy test do wykrywania zakażenia bakterią H. pylori. 


Właściwości

Test jest przeznaczony do wykrywania zakażenia bakterią H. pylori, służy do określania obecności antygenów H. pylori w próbce kału. Wynik pozytywny testu wskazuje na obecność antygenów H. pylori w organizmie. Bakteria H. pylori jest główną przyczyną chorób żołądka i dwunastnicy takich jak zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy, czy choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy.

 

WSKAZANIA DO WYKONANIA TESTU

- choroba wrzodowa

- zgaga

- niestrawność

- wzdęcia


Skład

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

  •  1 saszetka z testem kasetowym
  •  1 pojemnik z odczynnikiem oraz aplikatorem do pobierania próbki
  •  1 podkładka papierowa do pobrania próbki
  •   instrukcja użycia

Przeznaczenie

TEST HELICOBACTER PYLORI jest domowym szybkim testem przeznaczonym do wykrywania zakażenia bakterią H. pylori, służy do wykrywania antygenów H. pylori w próbce kału. Zasada działania testu opiera się na reakcji antygen-przeciwciało. Naniesione na membranę testu, w procesie produkcji, przeciwciała monoklonalne anty - H. pylori reagują z antygenami bakterii H. pylori, obecnymi w badanym kale. Wynik testu odczytuje się w postaci barwnych linii na membranie kasety testowej w czasie 10 minut.


Ostrzeżenia

Zastosowanie kliniczne wykrywania zakażenia bakterią H. pylori jest przydatne w diagnozowaniu, leczeniu i monitorowaniu chorób żołądka i dwunastnicy. TEST HELICOBACTER PYLORI zaleca się wykonać u osób z dolegliwościami ze strony żołądka lub dwunastnicy oraz u osób z grupy ryzyka czy narażonych na tego typu dolegliwości. Test można wykonywać o dowolnej porze.

Uzyskane wyniki testu są zależne od przestrzegania wytycznych zawartych w instrukcji użycia. W przypadku gdy kaseta testowa ulegnie zamoczeniu lub zastosowano niewłaściwą ilość próbki kału lub próbki nakraplanej do okienka S kasety testowej, wynik badania może być nieprawidłowy. Test oparty jest na metodzie immunologicznej. Wyniki badania budzące niepokój, zaleca się skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Jeśli uzyskany wynik badania jest pozytywny, oznacza to, że wykryto antygeny H. pylori w próbce kału. Zaleca się konsultację z lekarzem prowadzącym w celu dalszej diagnostyki.

Jeśli uzyskany wynik badania jest negatywny, oznacza to, że nie wykryto antygenów H. pylori w próbce kału. W przypadku wyniku negatywnego oraz współistniejących objawów ze strony układu pokarmowego zaleca się konsultację z lekarzem prowadzącym.


Dystrybutor

DIATHER Sp. z o.o. Sp. k
Wały Piastowskie 1
80-854 Gdańsk


Producent

HANGZHOU AllTest Biotech Co. Ltd
550 YInhai Street
Hangzhou, China


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.