Diather Test Owulacyjny Ultraczuły, strumieniowy, 5 sztuk

Dostępny
32,07
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100022388

Domowy, strumieniowy, ultraczuły test służący do wykrywania hormonu LH w moczu, test do oznaczania dni płodnych.

Dystrybutor

DIATHER Sp. z o.o. Sp. k
Wały Piastowskie 1
80-854 Gdańsk


Ostrzeżenia

Dla zwiększenia wiarygodności wyników każde badanie powinno się przeprowadzić mniej więcej o tej samej porze dnia. Przed pobraniem próbki moczu należy ograniczyć spożycie płynów na około 2 godziny.

Test owulacyjny nie służy do celów antykoncepcyjnych.

Stosowanie doustnej antykoncepcji hormonalnej, karmienie piersią i ciąża mogą mieć wpływ na wynik testu owulacyjnego.

Nie zaleca się wykonywania badania z moczu porannego, który jest zagęszczony. Wpływa to na uzyskanie fałszywie dod

Istnieje wiele czynników, od których zależy stosunek płciowy zakończy się zapłodnieniem komórki jajowej. Przeciętnej, zdrowej parze zajmuje to zwykle kilka miesięcy, tak więc zaleca się monitoring dni płodnych przez 3-4 miesiące. Jeśli w tym czasie uda się zajść w ciążę, zaleca się wizytę lekarską.


Producent

HANGZHOU AllTest Biotech Co. Ltd
550 YInhai Street
Hangzhou, China


Przeznaczenie

Szybki test przeznaczony do wykrywania ludzkiego hormonu LH o stężeniu równym lub wyższym 30 mlU/ml. Test wykorzystuje zjawisko nagłego wzrostu poziomu hormonu LH w moczu kobiety. Wykonanie badania jest proste: polega na zanurzeniu testu w pojemniku z moczem lub umieszczeniu bezpośrednio pod strumieniem moczu na 15 sekund i odczytaniu w ciągu 3 minut wyniku badania.


Skład

OPAKOWANIE ZAWIERA

· 5 saszetek z testem strumieniowym

· instrukcja użycia.


Właściwości

TEST OWULACYJNY ULTRACZUŁY przeznaczone jest do określania stężenia hormonu luteinizującego (LH) w moczu. Poziom hormonu wzrasta tuż przed najbardziej płodnym dniem w cyklu miesiączkowym. Wzrost hormonu LH powoduje uwolnienie jednej z komórek jajowych z jajnika, co określa się mianem owulacji.

 WSKAZANIA DO WYKONANIA TESTU

- Oznaczenie dni płodnych.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.