Theraflu

  (6)

Marka Theraflu należy do firmy farmaceutycznej GSK opracowującej nowe leki, szczepionki i środki ochrony zdrowia. Przedsiębiorstwo dostarcza pacjentom w Polsce około 300 różnych produktów. W ramach marki Theraflu oferuje leki na objawy przeziębienia dostępne w formie proszku, kapsułek i syropu.

Sortuj według

  Theraflu – na przeziębienie, grypę i kaszel

  Pierwszymi objawami infekcji wirusowej są ból głowy i mięśni, katar, osłabienie, podrażnienie gardła i podwyższona temperatura. Gdy poczujemy, że w organizmie rozwija się choroba, warto działać od razu. Na uciążliwe objawy przeziębienia czy grypy możemy zastosować Theraflu. Lek pomoże złagodzić symptomy infekcji i będzie wspierać organizm w szybszym powrocie do zdrowia.

  • Preparaty na przeziębienie i grypę występują w różnych formach, dlatego łatwo można znaleźć lek odpowiadający indywidualnym potrzebom. Opracowane przez Theraflu saszetki zawierają proszek do sporządzenia roztworu. Preparat rozpuszcza się w ciepłej wodzie, by mógł zadziałać rozgrzewająco,
  • Inną formą leku są stworzone przez Theraflu tabletki. Łatwe i wygodne do przyjęcia produkty warto nosić przy sobie, gdy nie ma się dostępu do kuchni. Theraflu na kaszel występuje z kolei w postaci syropu. Lek zawiera butamirat – substancję o działaniu przeciwkaszlowym, dzięki której może łagodzić męczącą dolegliwość. Sprawdź, jakie produkty Theraflu są dostępne w ofercie marki!

  Preparaty na grypę w ofercie Theraflu

  Jednym z popularniejszych produktów stworzonych przez opisywaną markę jest Theraflu Extragrip saszetki. Lek w formie proszku do sporządzania roztworu doustnego zawiera paracetamol, chlorowodorek fenylefryny oraz maleininan feniraminy. Dzięki wspomnianym substancjom Theraflu działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, minimalizuje przekrwienie i obrzęk błon śluzowych oraz łagodzi świąd i kichanie. W leczeniu przeziębienia i grypy można wykorzystać też Theraflu Max Grip saszetki zawierający paracetamol i fenylefrynę. Produkt działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i udrożnia nos, ułatwiając oddychanie. Theraflu w wariancie Max Grip wzbogacono ponadto witaminą C, która wspiera działanie układu odpornościowego.

  Produkty Theraflu na zapalenie zatok

  Na problemy z zatokami warto zastosować Theraflu Zatoki saszetki. Lek łagodzi ból głowy, udrożnia nos i zatoki oraz działa przeciwgorączkowo. Swoje działanie zawdzięcza paracetamolowi i chlorowodorkowi fenylefryny. Preparaty od marki Theraflu mają korzystne ceny, dlatego są łatwo dostępne dla każdego. Warto uzupełnić nimi domową apteczkę, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym.