Undofen

  (10)

Preparaty Undofen to sprawdzone środki na grzybicę skóry i paznokci oraz na kurzajki. Pomagają pozbyć się uciążliwego problemu i cieszyć się zdrową skórą. W ofercie Undofen znalazły się również kosmetyki do pielęgnacji stóp. Dostępne są m.in. kremy do suchej i popękanej skóry pięt.

Sortuj według

Preparaty Undofen na grzybicę

Undofen Max lek o działaniu miejscowym i Max Spray są lekami wspierającymi walkę z grzybicą skóry. Zawierają chlorowodorek terbinafiny o działaniu przeciwgrzybiczym. Substancja czynna wzbogacająca opracowany przez Undofen spray i krem zwalcza m.in. pleśnie i dermatofity. Preparaty nadają się do stosowania nie tylko na stopy, ale również w pachwinach i pod piersiami.

Z myślą o leczeniu grzybicy paznokci powstał z kolei Undofen Amorolfina lakier do paznokci. To specjalny lakier do paznokci przeznaczony do stosowania miejscowego. Preparat pomaga poradzić sobie z łagodną, dalszą i boczną podpłytkową grzybicą spowodowaną przez drożdżaki, pleśnie i dermatofity. Stworzony przez Undofen lakier należy nakładać na zakażone paznokcie raz w tygodniu. Kurację najlepiej kontynuować do momentu zaniku choroby i odrośnięcia paznokcia.

Zastosuj Undofen na kurzajki

Undofen Krioterapia aplikator usuwający kurzajki to środek do leczenia kurzajek w domu. Zamraża brodawki do korzenia w temperaturze -40°C. Dzięki jednorazowym aplikatorom wirus HPV nie może się rozprzestrzeniać. Wymrożona brodawka stopniowo zanika albo odpada. Undofen na kurzajki występuje również jako Pro Pen. Aplikator z kwasem TCA pozwala usuwać brodawki szybko i łatwo. Oba preparaty można stosować również u dzieci powyżej 4. roku życia.

Produkty z oferty Undofen mają przystępną cenę, dlatego każdy może pozwolić sobie na ich nabycie. Sprawdź produkty marki, gdy walczysz z grzybicą, kurzajkami czy suchością skóry. Zobacz, jakie środki są dostępne w ofercie producenta!