Undofen, terapia 3w1 żel przeciw grzybicy paznokci, 7 ml

Marka: UNDOFEN

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

47,05

O produkcie: Undofen, terapia 3w1 żel przeciw grzybicy paznokci, 7 ml

100009655

Opis

Żel terapia 3w1 przeciw grzybicy paznokci.

Właściwości

UNDOFEN żel Terapia 3 w 1 grzybica paznokci działa na każdy rodzaj grzybicy paznokci oraz zapobiega jej dalszemu rozwojowi. Dzięki nowej, opatentowanej formule działa potrójnie:
- Leczy grzybicę paznokci – dzięki zawartości 1,5 Pentanodiolu stwarza nieprzyjazne środowisko do rozwoju dermatofitów;
- Wspiera regenerację paznokci – dzięki zawartości gliceryny nawilża, odżywia i wspomaga odbudowę płytki;
- Zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się infekcji grzybiczej – dzięki innowacyjnej powłoce, która tworzy barierę ochronną.

UNDOFEN Żel Terapia 3 w 1 grzybica paznokci nie zawiera związków opartych na kwasach, dlatego nie niszczy płytki paznokcia, a dzięki ekstraktowi z liści Artemisia abortanu przyjemnie pachnie.


Skład

woda, glyceryna 1,5-pentanodiol, glikolproplenowy, dimetikon, uwodorniony olej rycynowy polioksyetylenowany 40 molami tlenku etylenu, karbomer, wodorotlenek sodu, ekstrakt z liści Artemisia abrotanum.

Jak stosować

Intensywna terapia: stosować dwa razy dziennie przez okres 4 tygodni. Regeneracja: w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu i nawrotom grzybicy paznokci, preparat stosować raz dzień.

Przeznaczenie

Grzybica paznokci

Ostrzeżenia

Chronić oczy i błony śluzowe przed kontaktem z produktem.Nie stosować na otwarte rany.Nie stosować w przypadku na którykolwiek ze składników.Przechowywać w zimnych i suchych pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.W przypadku cukrzycy, złego krążenia krwi, ciąży lub karmienia piersią przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.

Dystrybutor

PERRIGO POLAND SP. Z O.O.

Producent

Omega Pharma

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.