Unimil Skyn Large, prezerwatywy nielateksowe, 10 sztuk

Marka: UNIMIL

Prezerwatywy nielateksowe, wykonane są z nowatorskiego materiału.

Dostępny
28,78

O produkcie: Unimil Skyn Large, prezerwatywy nielateksowe, 10 sztuk

100010679

Opis

Nielateksowe prezerwatywy SKYN wykonane są z nowatorskiego materiału SKYNFEEL, dzięki czemu  zapewniają o wiele bardziej naturalne doznania niż inne prezerwatywy lateksowe.

Właściwości

Unimil Skyn Large to prezerwatywy z poliizoprenu niezawierające lateksu, które mogą być bez obaw stosowane przez osoby uczulone na kauczuk. Opakowanie zawiera 10 prezerwatyw, które cechują się miękkością i delikatnością. Zapewniają optymalny komfort i ochronę w czasie stosunku. Wiedząc, jak dobrać prezerwatywy, można znacząco obniżyć ryzyko ciąży i zarażenia jedną z chorób przenoszonych drogą płciową. Ważne jest, aby odpowiednio dopasować wielkość produktu. Unimil Skyn Large to pierwsze prezerwatywy nielateksowe wykonane z poliizoprenu w większym rozmiarze. Są dłuższe i szersze od typowych produktów tego typu.

Aby zagwarantować odpowiednie nawilżenie i zminimalizować ryzyko otarć, prezerwatywy Unimil Skyn Large zostały pokryte środkiem nawilżającym. Mają naturalny kolor i charakteryzują się dużą wytrzymałością. Są wygodne w stosowaniu i gwarantują efektywną ochronę przed ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Jak działają prezerwatywy Unimil Skyn Large?

Badania kliniczne dowodzą, że prezerwatywy są niewyczuwalne podczas stosunku i potęgują doznania w czasie stosunku. 97% uczestników testu poleciłoby je znajomym*. 

Jak stosować prezerwatywy Unimil Skyn Large?

Wyjmij prezerwatywę z opakowania i ściśnij zbiorniczek znajdujący się na jej końcu. Rozwiń na członku. Po użyciu wyrzuć do zbiornika na odpady zmieszane.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania prezerwatyw Unimil Skyn Large?

Producent nie informuje o ewentualnych przeciwwskazaniach do zastosowania produktu.

*https://unimil.pl/skyn-large-wiekszy-rozmiar-wyjatkowo-wygodne-skyn


Ostrzeżenia

Ten produkt jest wykonany z syntetycznego poliizoprenu, nie zawiera lateksu kauczuku naturalnego i może być stosowany przez osoby ze stwierdzoną lub możliwą alergią na naturalny lateks. Przed zastosowaniem proszę zapoznać się z załączoną instrukcją. Prawidłowe stosowanie prezerwatyw pomaga obniżyć ryzyko ciąży oraz wielu chorób przenoszonych drogą płciową. Żadna metoda antykoncepcji nie zapewnia 100% ochrony. Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu oraz chronić przed działaniem światła słonecznego.

Dystrybutor

UNIMIL SP. Z O.O.

Producent

Unimil

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.