Urinal Intensiv, suplement diety, 20 tabletek

Marka: WALMARK

Suplement diety zawiera wysoko skoncentrowany ekstrakt z żurawiny.

Dostępny
26,19

O produkcie: Urinal Intensiv, suplement diety, 20 tabletek

100009051

Opis

Tabletki Urinal® Intensiv o ulepszonej formule zawierają trzy substancje - CystiCran®, wysoko skoncentrowany ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon), ekstrakt z ziela nawłoci pospolitej (Solidago virgaurea) i witaminę D3.

Właściwości

Urinal Intensiv to suplement diety stworzony na bazie wyciągów roślinnych, który wspomaga funkcjonowanie dróg moczowych. Przeznaczony do stosowania zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. W składzie preparatu występują substancje aktywne pochodzące z żurawiny wielkoowocowej i wyciąg z nawłoci pospolitej. Za sprawą przede wszystkim cennych właściwości żurawiny suplementacja korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu moczowego, zmniejszając ryzyko rozwoju infekcji i stanów zapalnych.

Owoce żurawiny ze względu na bogaty skład są niezwykle cenne dla naszego zdrowia, zwłaszcza układu moczowego. Zawierają duże ilości związków flawonowych i  fenolowych oraz innych związków o przeciwutleniających właściwościach, które ograniczają szkodliwe działanie wolnych rodników. Jeśli jest ich w organizmie za dużo lub występują przez długi czas, mogą mieć na niego negatywny wpływ. Spożywanie żurawiny ogranicza ponadto przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych, a za takie działanie odpowiadają proantocyjanidyny,

W składzie Urinal Intensiv oprócz żurawiny znajdują się również inne cenne składniki. Jednym z nich jest nawłoć pospolita, która wykazuje działanie moczopędne, dzięki czemu przyspiesza wypłukiwanie bakterii z dróg moczowych. Ma to niebagatelne znaczenie w walce z infekcjami i stanami zapalnymi układu moczowego. Zawarta w produkcie witamina D z kolei  może wspomagać ochronę układu moczowego przed kolonizacją przez bakterie.

Jak działa Urinal Intensiv?

Stosowanie Urinal Intensiv wspomaga uzyskanie prawidłowego stanu i funkcjonowania układu moczowego. Szczególnie polecany jest we wczesnych objawach ze strony układu moczowego mogących świadczyć o tym, że właśnie rozwija się infekcja.

Jak stosować Urinal Intensiv?

Rekomendowana dawka preparatu to 1 tabletka na dobę. Po połknięciu należy wypić odpowiednią ilość płynu. Kurację z udziałem Urinal Intensiv najczęściej prowadzi się przez okres ok. 5 dni.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Urinal Intensiv?

Nie można stosować suplementu diety w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek związek występujący w jego składzie.

Z czym nie łączyć Urinal Intensiv?

Nie ma danych dotyczących występowania interakcji produktu z innymi lekami. Chcąc prowadzić suplementację i jednocześnie przyjmować inne preparaty, warto wcześniej zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Czy Urinal Intensiv ma skutki uboczne?

Nie ma informacji na temat tego, jakoby przyjmowanie preparatu powodowało jakiekolwiek działania niepożądane.


Tabela

Zawartość: 1 tabletka *ZDS%


CystiCran® (ekstrakt z Vaccinium macrocarpon)

zawiera Proantocuanidyny (min. 40%)

 

90 mg

36, 0 mg

-
Solidago virgaurea ekstrakt min. 10:1 (ekw. min. 200 mg) 20,0 mg -
Witamina D 5,0 mcg 100

* Zalecane Dzienne Spożycie


Skład

substancje przeciwzbryiające: celuloza, węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk; sproszkowany ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej, sproszkowany ekstrakt z ziela Solidago virgaurea; stabilizatory: karboksymetyloceluloza, hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza; koncentraty (cytryna, czarna porzeczka, rzodkiew), barwnik: dwutlenek tytanu, cholekalcyferol, olej z nasion bawełny.

Dzienne spożycie

1 tabletka. Tabletkę należy połknąć między posiłkami i popić szklanką wody.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

11 g

Producent

Walmark

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.