Walmark

  (27)

Walmark to międzynarodowa marka dostarczająca suplementy diety dla osób w każdym wieku. Firma koncentruje się na zapewnieniu wysokich standardów produkcji, a dodatkowo edukuje i dba o propagowanie zdrowego stylu życia. Jej wyroby eksportuje się do 40 krajów na świecie.

Sortuj według

Walmark – firma o wieloletniej tradycji

Czeska grupa Walmark działa na rynku farmaceutycznym od ponad 25 lat. Marka przywiązuje ogromną uwagę do kwestii związanych z bezpieczeństwem i skutecznością preparatów. Do wyrobu suplementów stosuje wyselekcjonowane surowce, np. żurawinę, cynk. Proces produkcji przebiega z zachowaniem ściśle określonych procedur. Dodatkowo wytwarzane tabletki podlegają nadzorowi Państwowej Inspekcji Rolno-Spożywczej oraz Państwowego Instytutu Kontroli Leków w Czechach.

Walmark – marka zaangażowana społecznie

Walmark nie tylko dystrybuuje suplementy w różnych cenach, ale także angażuje się w rozmaite kampanie społeczne. Wspiera też organizacje pomagające osobom potrzebującym. Walmark wchodzi ponadto w skład międzynarodowych instytucji, takich jak: Czeskie Stowarzyszenie ds. Żywności Specjalnej (ČASP), Stowarzyszenie Wytwórców Leków Sprzedawanych Bez Recepty (SVOPL), Stowarzyszenie Dostawców w Branży Medycznej (ADL).

Walmark to szeroki wybór suplementów

Producent oferuje suplementy Walmark dla mężczyzn i kobiet. Produkty zawierają pierwiastki i witaminy, np. selen, cynk organiczny. Portfolio marki obejmuje preparaty zawierające składniki poprawiające:

  • Energię oraz witalność – poleca się je w okresach wzmożonego wysiłku umysłowego lub fizycznego,
  • Wygląd włosów i paznokci, np. z selenem, cynkiem,
  • Pracę mózgu, np. kapsułki Walmark Omega 3-6-9,
  • Funkcjonowanie organizmu, w tym wspomagające pracę serca, nerek, wątroby i innych organów,
  • Odporność – proponuje się je osobom narażonym na infekcje.